AtrisinātaAboutyou.lv - Krāpšana

09.03.21 pasūtīju Adidas ULTRABOOST apavus. Apaviem bija laba cena jeb arī 140€, tapēc izlēmu tos pasūtīt. Pēc pāris dienām atnāk ē-pasts no AboutYou, ka prece tika nosūtīta, bet vairākas dienas jau skatos pēc omnivas izsekošanas numura, ka paka pat nav nodota omnivai, rāda tikai “Informācija par sūtījumu saņemta” šodien ir jau 24.03.21 un vēl neko neesmu saņēmis. Esmu jau rakstījis klientu apkalpošanas centram, bet atbildi neesmu nekad saņēmis. Neiesaku iepirkties šajā internetveikalā, jo aboutyou ir totāli krāpnieki, zaudēju arī cerības uz naudas atgriešanu, jo ejot pie “Tavi sūtījumi” sekcijas tur vairs nekā neradās lai gan iepriekš rādījās mans sūtījums!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Tomass V. 25.03.2021

Nauda tika atgriezta, atrisināts!

T

A ainārs 24.03.2021

tomass kā tev uzvārds?

T Tomass V. 24.03.2021

Kāpec Tev tas būtu jāzin?

T Taisnīgums99 24.03.2021

Ha tiesham tomas, aboutyou vajag jusu 140eur, butu godigi ja par neslavas celshanu jus iesedinaatu.