www.sudzibas.lv AboluServiss Iphone remonts

Ābolu serviss - Iphone remonts

Vēlos pieveinots jaunu sūdzību/pieredzi par šo iestādi. Bija nepieciešams salabot iphone mikrafonu, pēc šo "meistaru" detaļas nomaiņas telefons sāka darboties vēl sliktāk, papildus čarkstošas skaņas, pēc 3dienām sazinājos un vienojāmies, ka var nest atpakaļ uz "garantiju", bet par šo prieku man tika piestādīts rēķins atkārtoti, jo esot nozaudēta lapiņa, kas sākotnēji nemaz netika izsniegta, pusis jauks, piedāvāja atlaidi, beigās tomēr virnojāmies, ka samaksu nevajadzēs veikt, jo tā lapiņa nemaz netika iedota jau sākumā. Ok, "salaboja" garantijā, kur tika veikta detaļas atkārtota nomaiņa, kā rezultātā telefons jau pec 1 min telefona sarunas atkal nedarbojas.... sazinājos atkārtoti - saka, lai nesot vien atpakaļ, aiznesu, bet šie meistari secināja, ka tomēr vispār šo konkrēto telefonu nav iespējams salabot- beigta matesplate. Secinajums- meistari nomainija 2 detalas, ka vnk nedarbojas, velejas abas reizes panemt par to samaksu, beigas pasakot ka telefonu nemaz nevar sataisit...
sobrid, pec cita meistara apmeklejuma, telefons strada ideali, detala ir ok, matesplatei viss kartiba, un mikrofons darbojas.
nezinu, iespejams man vienigajai sada situacija sanakusi ar vinjiem, bet noteikti zinu, ka sos pakalpojumus atkartoti neizmantosu.

K kreditorsPG 13.04.2014

Uzraksti, ko Tavam aparātam pēdējā servisā meistari izdarīja. Varbūt to pašu, ko iepriekšējie veica secīgi, ne visu uzreiz. Citreiz jau mēdz gadīties, ka uz vienu defekta izpausmi pie vainas var būt vai nu viena vai otra vai trešā detaļa, un noteikt precīzi var vien secīgi mainot!

H hetusto 09.01.2016

Sveiki.

Man sajūta radās, ka viņi neko īpašu nedara, tik uztaisa diagnostiku ķipa. Pēc tam, ja kāda lielāka kaite viņi nečakarējas, saka ka jāmaina mātes plate, jo tā vieglāk. Vienkāršos darbus protams uztaisa pa lielu piķi, kā piem. ekrāna maiņa, baterijas utt, ko katrs var pats veikt, kam rokas no pareizās vietas.

C Cancer 09.07.2016

Tas nav Apple serviss! Tīrā laika tērēšana.
Viņi tikai paskatījās un pateica, ka iPad jāmet ārā. Piezvanīju uz citu servisu un viņi man bez iešanas (virtuāli) palīdzēja.