ABI-T - Serviss

Uz servisu aizvedu saremontēt ķīniešu izcelsmes mopēdu, kas pat nebija mans. Pastāstot visas esošās problēmas strādājošajam kasierim, problēmas neradās, bet vēlāk vairākkārtēji no servisa puses bija jāklausās "uzbraucienos" par mopēda darba kvalitāti, to cik viss ir šausmīgi un pat personīgi aizskarošās lietās. Šo servisu izmantoju jau vairākus gadus gan, lai nopirktu rezerves daļas, gan lai steidzamos gadījumos salabotu savus vai paziņu transporta līdzekļus. Pēc šī viena apmeklējuma tur atgriezties vai negribu un visus tuviniekus arī informēju par strādājošo attieksmi. Jāatzīst gan, ka savu darbu viņi paveica un cenas tur ir normālas, bet nedomāju, ka tas kādā veidā attaisno tur strādājošo attieksmi pret klientiem.

X