www.sudzibas.lv Abi 2 Nemaksā naudu!

Abi2 - Nemaksā naudu!

Sargieties no krāpnieka Raivo Milberts kurš necilvecīgos darba apstākļos uz bīstamām iekārtam ekspluatē pat 13-15 gadīgas meitenesun PAR DARBU NEMAKSĀ apgalvojot ka firma bankrots un naudas nav! Sludinājumus garina gadiem. Piedāvā "iemācīties" un liek strādāt bezmaksas. Kad prasa noformēt līgumu, tad saka ka nav naudas un pasūtījumu, līdz ar ko jaunu darbinieku atļauties nevar. Raivo Milbrets nenormāls skopulis, veciem darbiniekiem visiem "aplokšņu algas" kuru jāiet lūgties un kuru saņemt nav iespējams. Darbagaldi ļoti veci pirkti norakstītie no citiem uzņēmumiem un pat nav pamācību, visu jāmācas pašam. Lielākā daļa iekārtu jau salauztā izjauktā veidā, ventilācija knapi darbojas, kondicionieris neiet, gaismu cehā slēgt nedrīgs taupības nolūkos. Vienu no iekārtam (termopresi) aizliegts pat izslēgt, jo tad tā aizdegsies un nodegs visa ēka. Ugunsdzēšamo aparātu nav, ūdens nav, tualetes nav (jāiet cita uzņēmuma telpās tualetē ar savu papīru un dvieli), dušas nav, pat slotas nav savest kārtība to miskasti. Nedod Dievs Jums vai Jūsu bērniem tur tikt. Iekārtas bīstamas un salauztas, jāceļ smagumi un nav ar ko elpot dēļ ķīmijas.

Komentāri (6)

R Raivo Milbrets 08.08.2017

Raivo Milbrets ir krāpnieks un skopulis, to Jums apliecinās jebkurš darbinieks-vergs kuri netiek atvaļinājumos un kuriem vislaik parādā naudu. Pasūtījumu ļoti maz un firma uz bankrota sliekšņa. Iesaku turēties pa gadalu no šis miskastes!

Pacco_al 09.08.2017

Var būt tomēr labāk šausmīgas beigas, ne kā bezgalīgas šausmas. Nu ja neiet tak ko mēģināt reanimēt mironi. Jāslēdz ciet un jādomā kas jauns.

G Gramatiķis 09.08.2017

Jums tekstā ir pilns ar gramatikas kļūdām. Nespriežat par lietām par kurām jūs nekā nezināt. Diemžēl izskatās, ka jūs pat neesat pieņemts darbā ar šādu negatīvu nostāju un kļūdainu gramatiku.
Un kur es varētu atrast šo 14 gadus veco meiteni? Pie mums tāda nav manīta.

A Andris Dreska 19.08.2017

Viss rakstītais par uzņēmuma finansiālām problēmām ir patiess - par apstākļiem nedaudz pārspīlēti.

Uzņēmumam iet ļoti slikti jau pēdējos 2 gadus, jo Raivo nav redzējuma par tā nākotni - tirgū ir daudz jaudīgāki spēlētāji, kas tīri vienkārši stagnējošam uzņēmumam ir izgriezuši pogas.

Vienīgais, kas velk uzņēmumu ir tekstila druka, bet viss pārējais ir pilnīgi neatbilstošs mūsdienu tirgus prasībām.

Attieksme pret darbiniekiem ir zem jebkuras kritikas un tie nav motivēti cīnīties par uzņēmuma pastāvēšanu - rezultāts bēdīgs.

T TomsTomiņš 28.09.2017

Viss ir gaužām vienkārši - Raivo ir diametrāli pretējs tam, kādam jābūt labam vadītājam. Tā vietā, lai ieviestu mūsdienīgas tehnoloģijas, jaunas inovācijas, motivētu darbiniekus - Raivo shēmo, kā apčakarēt savējos - apkrāpjot ar atvaļinājumu, liekot neadekvātus un reizē nepamatotus sodus par izdomātiem "pārkāpumiem", sola izaugsmi un algas palielinājumus, pēc tam tēlojot muļķi, ka neko tādu neatceras, maksā aploksnēs un ar kavēšanos, izturas rupji un citreiz pat ar zināmu paranoju attiecas pret darbiniekiem. Tāda sajūta, ka viņš dzīvo konstantās bailēs, kam seko neadekvātas dusmas. Morāli nestabils un neprognozējams.
Darbinieku ērtības minimālas, ventilācijas, ūdens un wc trūkums. Ziemā siltumu slēdz uz minimumu, liek pusdienot nevis virtuvē, bet kkur citur, lai "nesmird" pēc ēdiena utt. Reklāmas aģentūras vārda necienīga iestāde. To pateiks ikviens, ka šī iestāde ir bijusi viena no drausmīgākajām viņa karjerā. Cik zināms attieksme arī pret klientiem klibo gan apkalpošanas ziņā, gan kvalitātes ziņā. Darbinieki rotē nepārtraukti un tiek pieņemti darbā aizvien apšaubāmāki tipāži, kurus Raivo atkal varēs apčakarēt. Ir laiks mest mieru, lai nekristu lielākā kaunā

B Bijušais_darbinieks 09.10.2017

Bija iespēja pastrādāt tajā kantorī . Tiku prom ātri.
Firmas saimnieks Raivo pilnīgs lops neciena nevienu pat sevi, algas maksā tikai ssv saprotamā kārtībā.

Firmai iet slikti un saimniekam ir paranoja, ka visi zog vai kaut ko kreisu dara.

Neieteiktu nevienam tur iet.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes