www.sudzibas.lv Aberto Slikts serviss, neprofesionāli dārznieki, draudi

Aberto SIA - Slikts serviss, neprofesionāli dārznieki, draudi

Ļoti neprofesionāli dārznieki kuriem nevar uzticēties.
Visu stāda ne pēc tehnoloģijas, vienkārši izrok bedri un iebāž augu, nekādas mēslošanas un augsnes sagatavošanas, nekā. Daļa no augiem pēc viņu “stādīšanas” ir gājuši bojā tāpēc kā augi bija “uz ātro roku”, iebāzti mulčā nevis iestādināti zemē.. Pavasarī redzot ka lavanda, timjans ir gājuši bojā izroku un to visu konstatēju (2 cm augsnē pārēja sakņu daļa ir mulčā ielikta) .
Mums bija nepareizi iestādītas dārgas Priedes, kas sāka slimot tāpēc ka iestādītas par dziļu augsnē. Lielie koki un krūmi (kam pieaugušā auga diametram jābūt ap 2m) bija iestādīti cieši pie žoga, neieturot distanci starp tiem un žogu. Kad to visu ieraudzīju un lūdzu pārstādīt, sākusi strīdēties un pārliecināt ka tā vajag. Jautājums kam tā vajag?
Dobe bija uztaisīta šķība un kad palūdzu lai uztaisa to simetriski bija strīdējusies ka tā ir taču smuki!
Plāno un stāda visu mērot ar kājām, pat mērlentes nav līdzi, viss notiek uz aci.
Dobes apmales ir vienkārši iesprūstas zemē, nevis geotekstilam virsū. Jēgas nekādas nav no tādam apmalēm, jo zāle tik un tā lien iekšā dobē. Izmestā nauda dārznieku dēļ.

Uz komentāriem un lūgumu pārtaisīt sarīko skandālu, histēriski kliedz un trako.

Biju komentējusi feisbuka pie viņu reklāmas ka “neprofesionāli dārznieki un es neiesaku ar viņiem strādāt”, komentārs protams momentā bija izdzēsts un tad viņa sāka man rakstīt un draudēt ka “apstrādās manus ārpus žoga augus ar raundapu”. Forši, zināsim pie kā policiju sūtīt, ja kas.
Apejiet labāk pa gabalu šo “dārznieci”.
Ļoti nepatīkama pieredze.

Papildināts hellyy 04.06.2020

Pamanīju ka tika publiskots tikai SIA nosaukums.
Dārzniece ir Simona Žodziņa (Trumpe) un kantoris saucās "Ēdene"

H

Komentāri (4)

A Aberto 04.06.2020

Apzaļumošanas darbs ir arī darbs ar cilvēkiem. Katram no klientiem ir savs viedoklis, redzējums un zināšanas dārzkopībā, kas ne vienmēr saskan ar uzņēmuma redzējumu, pieredzi.
Šai gadījumā nekādi neizdevās rast risinājumu, lai gan nācām pretī klientei ar dažādiem piedāvājumiem.
Kliente mēģināja arī veidot kontaktus ar darbiniekiem apejot uzņēmumu.
Pieļauju ka Jeļenai Kalniņai bija kādas problēmas biznesā, jo viņas māte, atvainojās par meitas uzvedību, norādot uz to.
Kad atteicāmies turpmāk sadarboties, parādījās nievājošas piezīmes sociālajos tīklos.

A Aberto 06.06.2020

Dobe tika ierīkota pēc skices, kuru klients bija apstiprinājis. Kad dabā rezultāts neapmierināja, dobe tika pārtaisīta Jeļenai Kalniņai klāt stāvot, pēc viņas ieteikumiem un redzējuma. Pēc mana ieteikuma Jeļena apmeklēja audzētavu, kur iegādājās augus un tās saimnieks tai sniedza informāciju tādu pašu kā uzņēmums.
Tika arī izveidota neliela papildus dobe. Kā bonuss. Arī Jeļenai klātesot un pēc viņas redzējuma un apstiprinājuma.
Tika arī sniegtas bonusā konsultācijas par esošajiem augļu kokiem to apgriešanu, kas viņu dārzā neražo.
Pēc dienas Jeļena Kalniņa zvanīja un gribēja veikt kāda auga apgriešanu dārzā, kad atteicu, pēc brīža sākās ieraksti pie manām privātajām un uzņēmuma fotogrāfijām.

A Aberto 06.06.2020

Gribu vēl piebilst, ka atzītu savu kļūdu stādot augus pēc klienta ieteikumiem un redzējuma.
Turpmāk un vienmēr augus stādīsim tikai vadoties no manas ilggadējās pieredzes, zināšanām.

A Aberto 07.06.2020

Publiski apskatāmi SIA Aberto veidotie dārzi ir Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, pagājušogad rekonstruētā Jūrmalas Mellužu estrāde.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes