ABC Rotaļlietas EVILSA UAB - Slikts serviss

Veicot pasūtījumu uzņēmuma mājas lapā visur norādīta piegāde no 1-5 darba dienu laikā. Veicu savu pasūtījumu un protams piektajā darba dienā nav ne ziņas par manu pasūtījumu. Nolēmu sazvanīt šo uzņēmumu atradu divus numurs viens nav aktīvs un otrs numurs vienkārši neceļ un galvenais kad zvanot vairākas riez pēc kārtas telefons tiek izslēgts un tad ieslēgts atpakaļ kopumā tika zvanīts ap 200 reizēm iznākums negatīvs. Un uz e-pastiem atbild bet vispārīgu tekstu palaižot garām svarīgākos jautājums un uz tiem neatbildot. Beigu beigas atnāca Dpd izsekošanas kods 7 darba dienā pēc pasūtīšanas brīža. Pārbaudot to dpd mājas lapā tāds izsekošanas nr. Nav. Beigu beigas preci saņemu ar venipak kuriera piegadi un uz norādīto adresi nevis man vēlamo pakomatu. Norādītajā adresē nedzīvoju un atrodas diezgan tālu no tās. Esmu pārsteigts par uzņēmuma nepabrīdināšanu par kurjers un piegādes veida maiņu.

T