www.sudzibas.lv A.B.auto Slikts darbs

A.B.auto - Slikts darbs

Iegādājos auto, kurš bija remontēts šinī servisā. Atzinums sekojoš, ne tikai no manis, be tarī no servisa, kurā pēc tam laboju viņu kļūdas - pilnīgi viss, kam šie vīri bija ķērušies klāt, bija vienkārši sa...sts . Skrūves vaļā, vai arī tā pārvilktas, ka nevar atskrūvēt, vadi nenoizolēti, elektrobloki nav pieskrūvēti, bet vienkārši karājas vados vai bembelējas pa paneļa iekšu. Respektīvi, pēc šo vīru darba nācās vēl ieguldīt aptuveni 450 LVL lai salabotu viņu kļūdas.

A abc 06.01.2010

Šis kantoris ir zināms daudziem, teicami dakteri, mīl naudiņu izvilināt no maciņa...

I ine 08.12.2010

Jā, labāk nebraukt uz šo kantori, ļoti pavirši strādā, darbs nav izdarīts laikā, un no darbiniekiem jūtama paģiru smaka...tad ko var gribēt:) Kaut gan cenas gan par darbu prasa augstas. Karoč atieksme arī zem 0