Abakhan Fabrics - Slikts serviss

Man bija iepriekš rezervēta prece, tomēr mani nelaidīs iekšā un atteicās vispār apkalpot. (neskatoties uz to, ka es biju gatava saņemt preci pie veikala durvīm) . Toreiz man, pēc strīdiem, nosūtīja rēķinu, un apmaksājot, es tomēr saņemu rezervēto audumu. Tagad man apgalvo, ka ir iespeja pasūtīt caur internetu tikai no Lietuvas filiālēm, bet veikals strāda tikai klātienē, un laiž ar qr-kodiem. Es jautāju, vai var kaut ko iegādāties no veikala sortimenta caur e-pastu (kā es pasūtīju agrāk) , viņa melo un apgalvo, ka tā nebija! Bet man ir pierādījums, kaut pēdējs izrakstītais rēķins.
Žēl, ka es biju pastāvīgais klients. Ar tādu attieksmi un komunikācijas toni es noteikti izvēlējos citu veikalu - adiradi.lv.