AB Recruitment - krapsana

Biju darba meklējumos, si firma piedavaja darbu pie zemenem, samaksaju 50 eiro, solija ka iedos ligumu, aizbraukšanas diena solija ka ligumu iedos un galapunkta sagaidis, ligumu neiedeva, galapunkta den haag pilseta sagaidija pec pusstundas, aizveda uz ofisu, kur krievu valoda neviens nesaprata, un anglu valoda ari, sarunājas holandiešu un turku valoda, aizveda uz dzīvokli un vairāk neko nepaskaidroja, velejos uzzinat par darbu un dzives vietas apmaksu, pateica pec tam. 2 dienas nostrādāju siltumnīca pie ziediem, karstums 45 gradi, padzerties var tikai pauzes ik pec 2 stundam, 3. Diena aizveda lai nokārtotu dokumentus darba atļaujai un bankas kartes noformesanu. 4 diena aizveda uz roal paper pakot papriku, kur ieguvu traumu, pirkstam norava nagu, lika man kluset un pie arsta neveda, vakara paziņoja ka priekss manis vairs nav darba lai 5 min un out, meklējot citu firmu, un dzīves vietu. Jautāju par iemeslu noteica ka neatbilstot vecuma grupa. Man 59. Paldies dievam tomēr tur bija darbinieks kurs atlava sagaidit busu no rigas lai tiktu majas. Ta man karti neatdeva un par darbu nesamaksāja. Sazinājos ar kundzi - aleksandra - no šis firmas lai palīdz atgut karti, bet nu atbildes nekadas den haag pilsēta firma - — linyx. Uzmanieties, visu ko šeit sola nekas neatbilst īstenībai. Dace

Saivii 05.11.2019

Jums uzreiz vajadzeeja zinjot par darba traumu, buutu labu summu dabujis. Veel tiesatos par darba apstaakljiem un liiguma nesleegshanu

N Noboby 05.11.2019

Jau labu laiku stradaju te un ja Tev teica lai paklusē, kāpēc to darīji? Vajadzēja uzreiz zvanīt un teikt ka kompānija liek klusēt par iegūto traumu darbā. Būtu izputinājusi visu kompāniju, jo te vismaz ir cilvēcīgi apstākļi runājot par darba drošību

SudzibasArzemes 09.07.2021

Надо знать, куда конкретно Звонить! Такие УМНЫЕ, вот Напишите Ей Номера и Адреса ,куда Жаловаться! Пусть ,кто Едет в Голандию,через Фирмы имеют Их на руках!