www.sudzibas.lv A13 piegāde

A13 - piegāde

Atradām interneta veikalā www.a13.lv labu piedāvājumu zāles pļāvējam, tā kā ir jūnija sākums un zāle aug ne pa jokam, tad prece vajadzīga steidzīgi, veicām pasūtījumu nedēļas nogalē, bet saprotams, ka tad jau veikals nestrādā, pirmdienā saņemam informāciju, ka vajadzīgā prece ir uz vietas, ka varam braukt pakaļ, tad nu sarunājam, ka trešdien būsim, jo paši dzīvojam Kuldīgas rajonā un tāds brauciens bija nedaudz jāsaplāno, laika taupīšanas nolūkā jau 9 no rīta bijām norādītajā adresē, gatavi savākt ilgi gaidīto zāles pļāvēju. Nedaudz sanāca vilties, ka pašu ofisu nevaram atrast, labi, tas nekas, varam jau piezvanīt. Ha! Te nu sākās joki... Izrādās, ka pļāvējs tomēr nav uz vietas, bet gan vēl kaut kādā noliktavā, puiši tūlīt visu sazvanīs un nokārtos, nu labi, gaidam mašīnā zvanu, sagaidam arī, bet vilšanās... jo pļāvēju šodien tomēr nevar dabūt, bet rīt, tad nu pats internetveikals vedīšot uz Kuldīgu un pats segs ceļa izdevumus. Nu labi, braucam atpakaļ uz Kuldīgu, mūsu ceļu izdevumus protams neviens nedomā segt, nerunājot par patērēto laiku ceļā (2h).
Nākamajā dienā gaidam zvanu, kad nu jābrauc uz Kuldīgu pakaļ ilgi gaidītam pļāvējam (zāle aug un aug). Nevaram sagaidīt un zvanam paši, oj, atkal neveiksme, mums atzvanīs pēc pusstundas un pateiks, kas un kā, labi gaidam, laiks iet un stunda jau apkārt, bet neviens mūs nav sazvanījis, labi, zvanam atkal paši, jauneklis saka, ka tomēr nevarēs šodien, jo kas tur par aizķeršanos, bet, JA TAS VĒL IR AKTUĀLI, tad varbūt rīt varētu vest...
Te nu mūsu pacietība izbeidzās un pateicām, ka nav gan aktuāli vairs.
Nākamajā dienā aizbraucām uz Kuldīgu, uz veikalu "Dārzam un mežam" un nopirkām zāles pļāvēju, gan dārgāku, bet labāku.
Te nu, lai cilvēki padomā, pirms sēt zālienu, pirms pirkt i-veikalā pļāvēju, tērēt naudu un laiku un bojāt savus nervus, nesmuki, ko vēl, lai citu pasaka.

Z

B baaaac 05.06.2011

es vispār tiem internet veikaliem neticu! Ja es pērku preci, tad man tā ir jāapčamda :)

T ToBaaaac 05.06.2011

Šī ir jaunā Posiltorgiešu paaudze, kas ir padumjlaikos dzimusi Posiltorga cauro prezervatīvu izmantošanas rezultātā.

T ToZane 06.06.2011

Vārds Kuldīga ir cēlies no vārdiem "Kule dīga".

H Helēna100929 14.01.2014

Atsaldēta kompānija

Bayern 14.01.2014

Nu ne vienmēr visi internetveikali ir tie sliktie.. Vajag skatīties pēc atsauksmēm un ar labu reputāciju, tad nebūs problēmu.

''Skopais maksā divreiz''