www.sudzibas.lv a/s Tukuma piens Skabs Krejuma izstradajums

a/s Tukuma piens - Skabs Krejuma izstradajums

Skaba krejuma izstradajums bet izstradajuma uzraksts loti mazs un drusku tumsaka vieta to nevar pamanit
!!Iesaku nepirkt si uznemuma zistradajumus!!!

I

T ToIlmars 28.06.2011

Iegādājies govi, tad tiešām krējums veikalā nebūs jāpērk.Nesaprotu, kapēc šo nevar pirkt?Tādēļ ka uzraksts par mazu?

H horta 29.06.2011

tas ka izstrādājums ir izlasāms, ir fakts
un tas ka tas vēl samērā gaumīgi nobīdīts malā, lai nekaitinātu mani ar savu stulbo vārda skanējumu, manuprāt, ir tikai apsveicami

J JĀNIS 29.06.2011

Viltīgi, viltīgi. Kāds pensionārs to varētu arī nepamanīt. Tādus s*da izstrādājumus es nepērku principā.
Žēl, ka uz saldējumu nav prasība, lai to sauktu par saldējuma izstrādājumu.

H horta 29.06.2011

kāds pensionārs tāpat vadās pēc cenas, ne uzraksta

T ToJānis 29.06.2011

Bet vai āža aizvietotājs tev arī ir?

M mans 29.06.2011

ja kāds ir tik dumjš, ka nevar salasīt, tad ir pelnījis pirkt šo. punkts

S Sveta 30.06.2011

Не покупаю krējuma izstrādājums, мало того что не вкусно, было что это смесь состояла из сметанных комочков скорее, а не однородная масса.

S Sveta 30.06.2011

ещё кстати бывает всё хорошо видно, именно сметана, только вот в составе крахмал и прочие загустители. Хотя такую сметану тоже бы не все хотели купить

H hihihaha 30.06.2011

man šīs firmas ražojumi kopumā nepatīk!Pērku Lietuvas izstrādājumus-patīk!

K Keta 30.06.2011

Tur jau nemaz nevajag to mazo uzrakstiņu uz tumšāka fona "izstrādājums" salasīt lai saprastu ka tas ir izstrādājums, jo uz īstā krējuma paciņām raksta - "skābaiS krējumS" nevis "skābā krējuma". Tur jau pēc locījuma taču ir skaidrs. Vajag latviešu valodu iemācīties, nevis sūdzēties par savu stulbumu.

T ToKeta 30.06.2011

Ne tikai krējuma un sviesta aizvietotāji, bet arī gaļas un zivju, kurus taisa no subproduktiem, pieliekot klāt soju un tualetes papīru.