a/s Margerts,Merkeļa 3-lombards

es izpirku lombarda v/p Samsung un nesaņemu atpakaļ pultu,man pateica ka nebija uzrakstīts,stradnieki ļoti slikti runa latviski,direktore vispar neko nevar pateikt latviski,kur skaties prezidents un valodes komisīja

R Raimonds 04.01.2007

Esmu shajaa firmaa nostraadaajis 4. gadus (a/s MARGERTS) taadu bardaku kaads tur bija neesmu redzeejis nevienaa uznjeeemumaa!!!! Lasiiju komentaaru par valodas nezinaashanu un jautaajumu kur skataas vadiiba un valde...:))) Pati valde un vadiiiba arii ne vaarda latviski nesaprot...:)) Ja saktu staastiit kas pienjemshanaa lombardaa shajaa firmaa notiek tad visiem mati saceltos staavus un neviens uz shiem lombardiem neietu...:) tacu tas ir garsh staasts HA!!! Sanaaktu pat raksts aviizee...:)))Iesaku izmantot citu firmu lombardus jo shajos lombardos apkalposhanas kultuura un kvalitaate ir zem katras kritikas...!!!

L Lauris 12.02.2007

nu es parasti izmantoju so lombardu, bet pagaidaam viss ir atgriezts atpakal kaadu iedevis esmu! par to valodu gan piekriitu, nesaprot gandriiz neko vinji tur latviski!

P POST.KLIJENT 05.03.2007

V ETOM LOMBARDE POSTOJANNO HAMJAT,ZOLOTO PROVERJAJUT TAK,CHTO POSLE IH POSESHENIJANADO IDTI KJUVELIRU,BLAGO CTO ON RJADOM,NO KAZDIJ RAZ PLATIT`50SANT-ETO TOZE DENGI,OSOBENO SIļNOCARAPAJET ZOLOTO PRIčEM KAZDIJ RAZ V NOVOM MESTE PRIJOMSHIK S USAMI S FAMILIJEJ BEZRUčENKO,ESLI U NEGO PLAHOJE ZRINIJE PUST` KUPIT OčKI

Z z 14.05.2007

a tu kuce neproti neko citu iznjemot savu valodu kura beidzas pec 100km? ar ko tu lepojies?

G Guntis 27.07.2009

Varu ieteikt normālu lombardu, kur ir patīkami ietiet un attieksme arī ir ok. Dzirnavu ielas un Bridznieka Upīša krustojumā ir tāds. KOntakti te www.lombards-24.lv

S shizzy21 28.08.2012

Šī firma vispār ir tizla, pagājušo nedēļ mani pieņēma darbā un tiku nosūtīts Zolitūdē uz apmācībā.
Trīs dienas norukāju, iemācījos daudz, bet bļe kā par nelaimi, maukas šodien atlaida.
Kā iemeslu kāpēc direktors man teica ka viņš domājot ka es netikšu galā ar tādu darbu, kaut gan trīs dienas man visi uzdotie darbi izdevās un visu darīju pareizi kā mācīja, tas ka direktors domā nav iemesls lai atlaistu.
Alga arī netika izmaksāta jo redz līgums neesot noslēgts, bet es tak pats parakstīju līgumu, kuru starp citu man jau vajadzēja saņemt atpakaļ. Tur simtpunkti neviens nejēdz latviski. Klienti tiek mānīti un viņiem par zelta uzpirkšanu maksā mazāk nekā uzrādīts cenās. Burtiski tā vieta smird.

B BadOzy 18.12.2012

shizzy21, vienkarši atzīsti ka nevarēji izturēt :D

S shizzy21 19.12.2012

BadOzy ja godīgi tiešām sāka riebties tā vieta, tur pastāvīgi nāca dzērāji savu mobilos ieķīlāt.
Mobilie telefoni pieņemti bez jebkādiem lādētājiem vai tehniskās pases lai kaut cik būtu pārliecība ka nav zagti.
Un zeltu viņi tiešām pārbauda kaut kā tizli, ieskrāpē ļoti dziļi un nevis tā maziņu gabalu, bet riktīgi garu švīku.
Turklāt viņi arī izmanto tehniku kas ir ieķīlētas. Arī māna pircējus, stāvēja tur Zoļikā xbox 360 uzrakstījuši ka ar 250 Gb hdd izrādās tur ir tikai 4 Gb iebūvētā, a HDD nemaz nav. Viens klients pārbaudīja un atteicās. Pat cenu nesamazināja, neatceros precīzi, bet izdevīgāk ir nopirkt jaunu veikalā un ar HDD...
Jā neizturēju, jo darbinieki ir kreisi nacionāli noskaņoti, tie kas nesaprata tas nozīmē ka viņi aizstāv krievu nacionālās intereses Latvijā un uzskata ka nav bijusi okupācija, un centās man iestāstīt ka PSRS mums deva tikai labu.
Ko tad? Miljons izsūtīto un nošauto, Stūra mājā mocīto un bez vēsts pazudušo. Ka tad, tā jau nu es ticēšu.
Taka ja esi Latvietis neizmanto SIA Mergerts pakalpojumus. IR citi lombardi un komisijas veikali.