a/s falck apsargs - darbs

Briidinaajums!Ci;veekiem, kuri iet uz sho firmu straadaat un piekriit, ka falck apmaksaa apsardzes sertifikaata kursus notika, taa ar mani un vel citiem koleegiem.kaa saka parakstiiju papiiru ka mani nosuuta uz kursiem uz rokas man netika iedots nekas sanaak taa tu ej uz kursiem un straadaa.ja kursos jaabuut katru dienu no 09-14.00 3nedeelas tikaj tad tu vari pabeigt un vel laiks kameer nokaarto eksus vel 2nedeelas kopaa jau 5nedeelas seedi bez algas ko eediisi cik ilgi pirkstu suukaasi>?Rezultaataa vel mainas vecaakie nekauniigi liek uzrakstiit pa kaadam stulbam nepamatotam paskaidrojumam pa ko it kaa 10ls atvelk.+vel maaciibu laikaa tev gruuz nekauniigi darbu virsuu tad rezultaataa sanaak labi-tas ir labi ja 2dienas esi tajos kursos, bet kaatad, lai eksaamenus nokaartoju, ja neesmu tur gaajis???Un dabonu to sertifikaatu?Penemsim ja nolemsi iet shaadaa veidaa straadaat, tad pirmo algu redzeesi peec 2 vai 3meenesiem ne aatraak, jo tevi uznem darbaa tikaj tad, ka esi dabujis to sertifikaatu un alga tad vel meenesi jaagaida.Un ja tev arii ir iekraajumi, lai tam visam cauri ietu apdomaa vai ir veerts.Es personiigi sanaaca taa, ka apmeeram 200latus falks uz mani uzvaariija un nesaneemu neko.coms atstaaja apmeeram 600 vai pat vairaak ieksaa viniem, jo gaaja uz darbu paklaavaas mainas vecaakajiem rezultaataa nevareeja atnest to sertifikaatu liidz iegaaja galiigaa bankrotaa -neesiet leeticiigi-tas ir vinu bizness!!!

Z ziedonis 10.12.2009

Labdien.!
Es gribetu iestaties kursos un stradat esmu stradajis kluba BERMUDS PIE AUZINA .
Un veletos iziet kursus bet nezinu ka ja varetu jus man pastastit kur es varetu iziet kursus butu baigi labi.
Mani var tadars draugos.
Ziedonis Lielvarde.
Man ir 18gadi,
Ar cienu Ziedonis.

S sekste 11.12.2009

Jā, jā ej vien Ziedoni, iedos tev tagad kaut ko par velti, kā Taksim taukus...Šitādas firmas vārās uz lēto darbaspēku.Kurš tad šajos laikos sponsorē sertifikātu tā ar vieglu roku.Ir taču pa pilnam cilvēku ar sertifikātu un pat ar pieredzi.Vienkārši grib ķert uz muļķi tādus kā tu un uz tava rēķina labi nopelnīt.Neviena firma šajos laikos neies pārmaksāt-tici man.Tāpat kā Evor-latiņa krītas.Tā prot šmaukt darbiniekus uz tā rēķina ka darba nav un strādās kaut par pusvelti lai ģimeni pabarotu(kaut gan arī tam pietrūkst).