www.sudzibas.lv A merglis-suukatajs!

A - merglis-suukatajs!

Labdien!Velejos pajautat-varbut kads pazist Andri Zvejnieku, apmeram 35-36 gadi, dzimis it ka laikam Gulbene, bet tuse pa Rigu Vaciju-Hamurgu, ka izradas-laikam slepjas ari no policijas.Lieta tada, ka vins bija ielicis viena seks saita savu sludinajumu, ka mekle izklaidi vienam vakaram ar virieti.piedava analo, masazu utt. nu koroce uzrakstiju, uzvaniju, sarunajam atbrauca pie manis, teica ka neesot kur, it ka, nu labi.jau sakuma likas tads divains-nemazgajies, smirdigs, zobu nav, nu labi-iesot dusa...pec tam est griboties, neesot majas paspejis, nu labi, kas man zel, iedevu paest, ielju 100gr, nu neko-sakam runat pa temu. ievilku vinu istaba, izdrazu, blava ka traks, bet pec tam laikam iepatikas, nosukaja 2 reizes, masazu...kadu tur masazu-neko nemak.. nu pec tam domaju-labi, jaiedzer. sis no 3 glazem ta apreiba, ka pat aizmiga, domaju,lai pagul.nu labi-pamostos no ta ka kkas grabstas gar mani-sim izradas iepaticies, saka-tu mani vari velreiz panemt prieksa..nu labi, izdrazu velreiz, pec tam beidzu sim mute, nu labi, saku gribu pagulet mazliet, ok, lai brauc majas.. pirms tam protams iregaju vannas istaba-palika ka stabs-visa vanna pilna ar spermu, pipec kkds.labi, neko neteicu, nomazgajos, iznaku no vannas istabas, skatos si jau gul. Nu labi, pats nolikos otra istaba, bet kas to vareja iedomaties...nakti sagribejas uz tualeti, skatos-van maksernieka, aizlaidies, domaju, nu labi, durvis bija vala, lai jau.. No rita-dators-APPLE noutbuks nav, maks ar kreditkartem, 1300 eir, kkadi apmeram 700 ls-viss aiztiepts, vel piedevam 2 telefoni, paka prezervativi(dargie)-viss prom... domaju-ak tu mesls, piezvaniju mnetiem, atbrauca, apskatijas, nonema pirkstus-pec 2 st zvana-Tiesam Andris Zvejnieks(tad tik uzzinaju vina isto vardu, dzimsanas vietu utt, ma teica ka saucot vinu Robis kkads...Koroce-meklesana Interpola, Latvija Vacija-visur piedirsis. Nezinu, ko man darit, dodiet padomu kkadu, jau 2 nedelas, mentui vinu atrast nevar, vinam masa Salspili it ka dzivojot, bet tur vins neradas,mos jau Vacija, kas zin..Pofig ta nauda, galvenais datoru dabut atpakal-visa info pa kontiem Lihtensteina utt-ka lai uzzin, kura lombarda vins vinu iebazis.Uzrakstiet.

B betons 21.11.2013

jums tur pediņiem savā kastā jameklē nevis pie normāliem cilvēkiem

L lisijram3acuh 25.11.2013

Nakamreiz kartigak izvelies kam Zem astes iesaut galubjatina.a zveinieks malacis ta ar jums tikai vajag.vari to uzskatit ka maksu pa isklaidi :))