A. Melnbārde - Nekompetence

Sveikas, Dāmas!
Man ir ar ko Jums padalīties. Par tik sensitīvu un svarīgu veselības jomu kā ginekoloģiju sagaidām arī attiecīgu speciālista kompetenci! Tik nevērīgu, vienaldzīgu un uz pulksteni skatošu būtni nebiju redzējusi, ja uzdevu kādus jautājumus, tika strupi 3 vārdos atbildēts un attieksme- ko gan var gribēt par 3Ls pieņemšanu? Tā ir normāla attieksme, zini pie tādiem par velti neietu! Un tik un tā to apmaksā valsts, tā, ka viņiem būtībā nav nozīmes, tik un tā naudiņa tiek normāla saprāta robežās samaksāta atbilstoši, bet privātpraksēs var noplēst 10 ādas vairāk...
Un par ārstēšanās kursu kā tādi ārsti var strādāt un piemērot visiem vienu ārstēšanās tipu, jo gāja arī mana paziņa, un arī tā pati metode "sasaldēšana" šķiet jau būs ieguvusi karikatūras nozīmi.
Ginekologs nevar tāds vispār strādāt, kurš izmeklējumos arī ļoti nevērīgi un sāpīgi izturas pret pacientu, brutāli, zini tur ne tikai fiziski, bet arī morāli izejot no kabinetu jūties pārsteigts, ne tajā labākajā vārda nozīmēs, visa diena ir sabojāta.
Neiztrūkstoši piedāvājot tos higiēnas produktus, par kuriem ir saņemams zināms labums!
Paziņai vispār pateica, ka viņa nevarēšot palikt stāvoklī, jo nav regulāru mēnešreižu, un ieteica dzert hormonālās tabletes, lai tās mākslīgi tiktu izsauktas, kaut gan jā tās izsauc, bet tā pat problēmas cēloni nerisina! Un tikai maksā par zālēm, vizītēm, analīzēm, viņas procedūrām, kuras nenes labumu, bet savukārt vēl ielaiž.
Šādu darbu ir jādara tiešām cilvēkiem labvēlīgi noskaņotam, nevis par to, kā ātrāk, ātrāk visu pabeigt, ka tik daudzos sarakstā cilvēkus paspētu pieņemt un arī nekorektas lietas stāstīt.
Ja pat ar nelielām lietām rodas problēmas, ar kurām nevar normāli tikt galā, tad kas notiek, ja tiešam ir nopietni sarežģījumi, grūtniecības iestāšanās...
Jaunkundzes, kundzes - Mīlēsim un Cienīsim Sevi!!

G

A Anna 27.11.2011

Pati gāju pie šīs ārstes laost labās atsauksmes.
Teicu viņai, ka man ļoti sāka sāpēt vēders uz ko viņa atbildēja, lai nestaigāju īsos džemperīšos.
Aizejot pie citas ārstes atklājās, ka man ir ļoti liels iekaisums ar šķidrumu.
Tiešā meklēu internetā atsauksmes par labu ginekoloģi, bet rekā uzgrābos, nostaigāju vairākus mēnešus ar lielu iekaisumu, jo labā daktere teica, ka viss kārtībā, vaina ir džemperīšos. Otra ginekoloģe pasmēās par to, ka vēders nesāp no apģērba valkāšanas, atļaušos piebilst, ka džemperis bija pāri gurniem un bija jau silts pavasaris
+ vēļ mētelītis

Z Zane 02.12.2011

Esmu dr. Melbārdes kliente un man viņa ļoti patīk, rindas vienmēr pieņemšanās ir garas, jo garas, jāstrādā ātri un par dažām izteiktām frāzēm apvainojas tikai cilvēki, kam nav kārtībā ar galvu. Ginekologs nav psihologs, ja gribi kārtīgi izkratīt sirdi, ej pie tā.

G Gundega92 18.10.2019

Pilnīgi piekrītu šim komentārām. Melbārde man ir jau no 14 gadu vecuma. Ir sekojusi līdzi visām 3 grūtniecībām. Vienmēr laipna un pat apjautājās kā iet mazajiem ģimenes locekļiem. Neskatoties uz to ,ka esmu pārvākusies diezgan tālu no 1.slimnīcas es vienalga nevēlos mainīt šo ārstu un braucu tieši pie viņas lai cik tālu tas nebūtu :)

M mmm 12.12.2011

Jāsaka, ka savas stulbības dēļ pie šīs ārstes zaudēju savu pirmo mazuli. Viņa grūtniecības laikā bija konstatējusi iekaisumu, teica, ka uztaisīšot vieglo procedūru, es uzticēdamās viņai piekritu ( tā bija mana pirmā grūtniecība, tāpēc nezināju, ka to nedrīkstēja ļaut darīt, tagad vienmēr apjautāju visu no A - Z.) Interesantākais ir tas, ka ar nedzīvu augli nostaigāju kādu mēnesi (tā noteica USG), taču šī mēneša laikā viņa mani pārbaudīja, vai tad tiešām neko nevarēja saprast? Kad mani ar ātrajiem veda uz tīrīšanu, ārsti bija vnk šokā, par šādu ārsta rīcību, pie tam zinot, ka man tā ir 1. grūtniecība, vēl teica, ka man ir paveicies, ka nesaindējos ar asinīm, ka tik ilgi ar nedzīvu augli staigāju.Pie tam gāju pie viņas uz privātpraksi, maksāju lielu naudu. Tagad man ir ļoti jauka un zinoša daktere, kura ir valsts apmaksāta. Drīz jau tuvojās dzemdību datums :)

V valerija502 29.05.2013

Dēļ šī ārsta zaudēju savu pirmo mazuli.

I Ilze1234 13.06.2013

Sveiki!
Piekrītu, ka viņai interesē kā nopelnīt vairāk, tāpec ir tās garās rindas uz "procedūrām". Ja tomēr ejat, tad lūdzu, pakonsūltējaties ar vēl kādu speciālistu.

V VN81 20.06.2014

Melnbārde - gāju pie viņas padsmit gadus, arī ar pirmo mazuli biju pie viņas uzskaitē, viss ok. Bet kā izrādās daktere ļoti nekompetenta, tiklīdz sākas kādas problēmas izrādās, ka neko nesaprot. Otrajā grūtniecībā arī stājos pie viņas uzskaitē, viss forši, 10 nedēļā biju pie viņas uz usg, teica viss ok, bet īpaši mazuli nevarot redzēt esot kaut kā sagriezies netā, bet viss ok, pēc, 1, 5 nedēļām parādījās brūni izdalījumi, uzzvanīju dakterei, teica ka nekas traks laikam, hemotoma nav par ko uztraukties un ieteica nopirkt askorutīnu, tā arī izdarīju. Viss bija ok, pēc vēl 4 dienām atkal nelieli brūngani izdalījumi, zvanīju atkal, teica ka laikam nekas traks bet var atnākt atrādīties. Nākoša dienā biju pie viņas uz vizīti veica usg, teica kā tur esot hemotoma, lai padzerot Magne B6 un askorutīnu un būs viss ok varu iet, mazuli īsti nevar noķert guļot atkal ne tā, kad pajautāju lai parāda sirds pukstus, sāka meklēt, bet... neko nespēja atrast un pasauca citu dakterīti (Karimovu). Karimova noteica, ka tur nekā neesot un sirdspuksti nav, mazulis ir beigts. Tālāk, arī slimnīcā bija izbrīnīti, ka daktere pie kuras biju 2 ned atpakaļ nebija redzējusi, ka viss ir slikti. Pie šīs dakteres vairs neiešu, nekad un arī citam neiesaku, ja grūtniecības rit labi un problēmas nav tad var iet, bet labāk tomēr izvēlēties speciālistu, kas ir kvalificētāks un zinošāks.

S sudzība.lv 28.08.2014

Es pie šīs dakteres eju jau 12 gadus, nekad nav bijušas problēmas. Saklausos, ko saka man draudzenes par saviem ārstiem, šausmas pārņem, tapēc visām iesaku savu ārsti Dr.A.Melbārdi. Visas sajūsmā, pat mana kaprīzā māsa. Tas ir attieksmes jautajums, ārsti pieļauj kļūdas, bet pašām jāseko līdzi, ja jūti, ka kaut kas nav kārtībā ej un dari, neviss gaidi. Man arī divām draudzenēm nomira bērni, bet viņas negāja pie šīs ārstes, tad ko darīt? Vainot visā ārstu vai sevi? Pārbaudiet savu veselību biežāk, nododiet analīzes un pirms plānot grūtniecību pārbaudiet arī partneri, jo ne visur vainīga sieviete. Draudzenei, kura pazaudēja bērniņu bija viss kārtībā, bet vīrieša spermogramma bija katastrofāla, tapēc nevainojiet tikai sevi, jo grūtniecības procesā piedalās divi cilvēki.