www.sudzibas.lv A-mēbeles.lv Preci nenodrošina, avansu neatgriež

A-Mebeles.lv - Preci nenodrošina, avansu neatgriež

01.10.2020 pasūtīju bērnu divstāvīgu gultiņu. Ar mani sazinājās uzņēmuma pārstāvis informēja, ja veikšu 100% priekšapmaksu saņemšu papildu 10% atlaidi pirkumam. Nauda pārskaitīta, uzņēmums apstiprināja, preces pasūtīšanu no ražotāja 4-6nedelu laikā. Pēc mēneša prece nav un tad sākās piezvaniet pēc nedēļas, tā līdz 2021 gada februārim, kad uzrakstīju atteikumu un lūgumu atgriezt naudu. Uzņēmums apstiprināja, ka 10.02.2021 atteikuma iesniegums saņemts un naudu atgriezīs mēneša laikā. Pēc mēneša naudas nav un atkal sākās iknedēļas maratons, nauda būs pēc nedēļas. Šodien 12.05.2021 pacietības mērs pilns un top iesniegums ptac, maza cerība, ka sanāks atgriezt naudu, tāpēc vēlos pabrīdināt visus, kas vēlas kko iegādāties no šī uzņēmuma, nekāda gadījumā nemaksājiet priekšapmaksu, labāk vispār neizmantot viņu pakalpojumus.

12.05.2021