www.sudzibas.lv A-mēbeles.lv Nepiegādā preci, neatgriež naudu, nereaģē uz zvaniem uz e - pastiem

A - mēbeles.lv - Nepiegādā preci, neatgriež naudu, nereaģē uz zvaniem uz e - pastiem

Uzņēmums SIA A - Mēbeles.lv pēc rēķina apmaksas jau trīs mēnešus nepiegādā preci un arī neatgriež naudu. Uz e pastiem neatbild, uz telefona zvaniem nereaģē. Turpretī uzņēmuma mājas lapā viss notiek, pat darba laiks svētkos norādīts un akcijas izsludinātas no kurām ir skaidrs, ka svarīgāk par visu ir saņemt no pircēja naudu, nevis piegādāt preci. Uzņēmumam ir nodokļu parādi 10 692.87 Eur apmērā. Ja negribat piedzīvot stresu, vilšanos un pazaudētu naudu, neiesaku ar šo SIA sadarboties.

V vitols 10.12.2020

Man patreiz ir tàda pate situàcija ar Loguveikals.lv iesaku tev griezties patèrètàju tiesìbu centrà.

D dille76 18.12.2020

Griezāties PTAC?