www.sudzibas.lv A-mēbeles.lv Krāpšana, slikts serviss!

A-Mebeles.lv - Krāpšana, slikts serviss!

2020. G.9. Jūnijā veicu pasūtījumu. Priekšapmaksā veicu pilnu preces summu.
Veikals:
Labdien!

Nosūtam jums avansa maksājuma rēķinu.
Tiklīdz jūsu maksājums tiks veikts mēs veiksim pasūtījumu!
Operatīvākai pasūtījuma apstrādei aicinām klientus pēc apmaksas nosūtīt maksājuma uzdevumus ātrākai pasūtījumu apstrādei.

Līdz 6. Augustam gaidu un jautāju:
labdien!

Kas ir ar pasūtījumu, cik tālu nonācis, uz kuru datumu tiks piegādāts? Teicāt mēnesis jāgaida, nu jau tūlīt 2 Mēneši!

7. Augustā veikals:
labdien!

Šīs ražotnes mēbeles plānojas ierasties nākošās nedēļas beigās.

20. Augusts, es:

labdien!

Ir pagājušas 2 nedēļas, vēlos zināt, cik tālu ir nonācis mans pasūtījums?

Veikals neatbild!

10. Septembrī atkal es:
labdien!

Nevēlos vairs gaidīt pasūtījumu. Lūdzu atskaitiet atpakaļ samaksāto naudu. Paldies.

Veikals, - atsūta man atteikuma tiesību veidlapu!

Es - aizpildu atteikuma tiesību veidlapu un nosūtu veikalam!

Veikals neko neatbild!

28. Septembrī es:
labdien!

Atteikuma tiesību veidlapa tika aizpildīta, nosūtīta jums, 10. Septembris! (pārsūtīts, skat. Pielikumā) .

Cik nedēļu laikā tiks atskaitīta samaksātā nauda par atteikto pasūtījumu?

Veikals:
labdien!

Maksimālais atmaksa laiks ir 30 dienas, bet jūsu avansa maksājuma atmaksai ir jābūt tuvākajā dienās.

13. Oktobrī es:
labdien!

Ir pagājis mēnesis no atteikuma vēstules nosūtīšanu.
Uz kuru datumu tiks atskaitīta nauda par atteikto pasūtījumu?

Veikals, - neatbild!

18. Novembris es:
labdien!

Kad jūs domājat atmaksāt manu samaksāto naudu par nesaņemto un jau atteikto preci?
Cik ilgi vēl jāgaida?
Vai man būtu jāvēršas augstāk un jāiesniedz sūdzība par jums, kad netiek laikā atmaksāta nauda?
Veikals, - atkal neatbild!
Nu jau ir 24. Novembris, - tā arī vēl neesmu sagaidījusi savu samaksāto naudiņu atpakaļ!

Paldies!

24.11.2020

H

R Rotella 30.11.2020

Ja vēlaties, varat apvienoties kolektīvā paziņojumā valsts policijai. Ja jūs interesē, paziņojiet man, es jums norādīšu juridiskā biroja adresi, kas veiks lietu. Es uzņemos visu finansējumu. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti, lai aizpildītu šādu pieteikumu. e-pasts: [slēpt]@rotella.lv