A-Mebeles.lv - Krāpšana

Vēlos padalīties savā pieredzē saistībā ar darījumu uzņēmumā SIA A-mēbeles.lv.
2020. Gada oktobrī veicu pasūtījumu SIA A-Mēbeles.lv. Apmaksa tika veikta 100% apmērā, tas ir 1’ 657 euro, jo tad man pienācās 10% atlaide.
Pēc 4 mēnešu gaidīšanas un melu uzklausīšanas uzrakstīju iesniegumu, lai man atgriež naudu.
Naudu atpakaļ atgrieza pēc 35 dienām, kaut viņu uzņēmuma noteikumos bija rakstīts 30 dienu laikā atgriezīs.
Šo 5 mēnešu laikā tika piedzīvotas uztraukumu pilnas sarunas, nepārtrauktu melu uzklausīšana, iesniegums policijai un patērētāju tiesību aizsardzības centram….
Policija manu iesniegumu saņēma šī gada februārī; bez manis, tur bija vēl četri iesniegumi par krāpšanu SIA A-Mebeles.lv, visiem viņi bija parādā naudu.
Šis uzņēmums pieder Sintijai Ceiziņai un Jānim Ceiziņam….. No ārienes un iekšienes izteikti pretīgiem cilvēkiem, kas 5 mēnešus manu naudu izmantoja savām vajadzībām, tā kā es viņiem būtu iedevusi bezprocentu kredītu.
Vispār policijā pateica, ka viņiem jau sen ir izbeidzies līgums ar Polijas mēbeļu ražotāju….
SIA A-Mebeles.lv ir Vid administratīvo nodokļu parādnieks 11’ 244 Euro apmērā.
Paldies Salaspils policijai, ka atļauj šādiem uzņēmumiem darboties un oficiāli krāpt cilvēkus.

20.04.2021

O