A LA FREGATE SIA - frizieris

Sveiki!gribeju pastastit savu pieredzi saja frizetava!!!
Svetdienas rita izdomaju aiziet savest savu galvas rotu kartiba.izbalinat skipsnas un apgriezt matu galus saglabajot ieprieksejo griezumu.aizejot uz frizetavu tur bija jauna meistare ko agrak nebiju tur redzejusi piekritu iet pie vinas jo nebija jau citi varianti.izstastiju savas velmes ko un ka.parsteidza jau tas ka meistare nevareja man neko ieteikt ka varbut labak un kadu krasu skipnas butu labak krasot.krasot vina man teica ka pec matu apgriesanas.labi varbut meistarei sava tehnika man jau galvenais rezultat.un tad sakas mazgaja ar diezgan auksstu udeni un saka griezt tik leni pusdama un stenedama.uzdevu jautajumu cikos es iziesu no frizetavas ja viss notiek tada atruma?komkretu atbildi nesanemu.no krasosanas atteicos jo manus isos matus grieza 2 ha pa vidam meistare sagrieza sev pirkstu un taisija ar asinainu roku man pa galvu dzivoties uz manu aizradijumu lai uzliek plaksteri nereageja.viss no rokam krita ara instrumenti netiri skeres ar asinim kemmes laikam ar vinas blondajiem maties.beigas man uz galvas frizura ka omitei.
ko es gribeju ar so rakstu pateikt ja ejat pie parbaudita friziera nemainat uz nezinamu jo ta nebus jum sabojata diena un frizura.piebildisu ka uz so frizetavu eju patstavigi un visas citas meistares ir profesionales sava joma nezinu kura izgaztuve so atradusi.vardu nezinu meistarei bet vina liela auguma apala un blondi mati lidz plecam.gribat skaistu frizuru pie vinas neejat lai nedabutu defektu.

E