AtrisinātaA HOUSE SIA - Nemaksāšana

Celtniecības un remonta darbi:
Negodprātīgs uzņēmējs, nemaksātājs. Kamēr tiek veikts pasūtījums (darbi konkrētā celtniecības objektā) tikmēr norēķinās daļēji, sola norēķināties pilnībā pēc objekta nodošanas. Kad darbi pabeigti sākās mutvārdu solījumi un norēķinu atlikšana dēļ visdažādākajiem iemesliem. Tikmēr jau tiek uzsākts jauns objekts un shēma turpinās. Solījumi konkrēti man turpinās jau 3 mēnešus kopš 2018. gada 20.oktobra. Sakarā ar to, ka tagad dodos strādāt uz ārzemēm man vairs nav laika risināt šo jautājumu klātienē, vienkārši BRĪDINU potenciālos darba ņēmējus un sadarbības partnerus- JUMS PALIKS PARĀDĀ UN SOLĪS RĪT, PARĪT, PĒC NEDĒĻAS UTT.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta RobertsG 27.02.2019

26.02.2019. uzņēmējs A. A. nokārtoja savas saistības attiecībā pret mani, tādēļ sūdzība ir uzskatāma par atrisinātu un var tikt dzēsta.

R