A-Aptieka Dzirciema ielā. - farmaceits

Gribēju pateikt, ka februārī biju iegriezusies šajā aptiekā izņemt zāles ar recepti, kuru man izrakstīja Dzirciema ielā privāt.klīnikā AURA MED ginekoloģe. Uzrādod farmaceitei recepti, viņa uz mani paskatījās šķibām acīm un teica, ka tā neesot recepte! Es biju apmulsusi un nesapratu, kas par lietu, vai viņa domāja, ka es pati uzrakstīju recepti? (Zīmogs bija!!!) Zāles viņa man nepārdeva jo uzskatīja ka tā neesot recepte, es vēl teicu, ka lai zvana ārstei (uz receptes bija zimogs) uz prasa, tā vietā viņa nepieklājīgā tonī atbildēja, ka viņa labāk zinot. Aizgāju uz aptieku Iki, tur nebija nekadu problemu iznemt zāles. Esmu neapmierināta ar tādu attieksmi, vairāk uz šo aptieku neiešu.

B

I ivars 11.03.2010

nu runājot par iki aptieku tru jau no sen seniem laikiem visi pērk bez receptes jo tur dod!!:)))))

B Baiba 11.03.2010

Bet tajā aptiekā zem klīnikas arī esmu pirkusi ar tādu recepti, tur arī pārdeva, un nevaru saprast, kāpēc viņi var man nepārdot!!!???

B Baiba 11.03.2010

BET MAN BIJA RECEPTE.!!! Es nesaku, ka man nebija.

L Liene 11.03.2010

Rakstiet sudzibu Pateretaju komissija.

Z Zance 14.11.2010

Jasudzas par kliniku, nevis aptieku... jo acimredzot tieši viņi izrakstīja neatbilstošu recepti!!!

L Lauva 29.05.2011

Varbūt nebija pareizi noformēta?

A Amica 01.01.2014

100% nepareizi noformēta recepte