www.sudzibas.lv A Apotheka Slikts serviss!

A Apotheka - Slikts serviss!

Šajā aptiekā,kas ir vienīgā aptieka pilsētā,strādā laikam 6 farmaceites un apkopēja. Svētdienās aptieka ir slēgta un tuvākā aptieka ir Dobelē,aptuveni 35km attālumā. Vai tiešām tās 6 farmaceites tajā mini aptiekā ir tik ļoti pārgurušas,ka visām vajag svētdienu brīvu? Cilvēki slimo arī svētdienās un visiem nav iespēja tikt uz Dobeli.

12.06.2022

I

B Bez vārda vārds 12.06.2022

vispār žestj... jā, svētdienas ir oficiāli brīvdienas visiem un visur - principā. Arī Rīgā pa lielam visas aptiekas ir ciet svētdienās, izņemot lielveikalu aptiekas.

K Klēr 12.06.2022

Nu aptiekā strādājušie neizdomāja tādu darba laika, bet gan uzņēmums. Viņas/Viņi nav vainīgi/as ka svētdienas aptieka ir ciet.( vai nu iepērciet zāles ātrāk vai arī pagaidiet to vienu dienu) cerams nekas traks nenotiks gaidot to vienu dienu.

Good Intentions 13.06.2022

Nāksies vien braukt vai gadīt nākošo dienu, ja mājas neturiet zāles.