www.sudzibas.lv A Apotheka Slikts serviss

A Apotheka - Slikts serviss

Labdien! 06.08 vakarā ierodoties spices aptiekā, laipni sasveicinoties, blondajai aptiekārei (neieskatījos, kā sauc) , kas knapi atņem sveicienu, ir tāda sejas izteiksme, ka sajūta, ka esmu viņai kaut ko parādā. Bez maz tā, lai ātrāk pazūdu. Neteikšu, ka iztērēju arī maz naudas. Turpināju būt laipna, bet prom ejot viņa pat neatbildēja uz manu paldies un visu labu! Ir ļoti nepatīkami, ka šāds cilvēks sagaida mani aptiekā un sabojā man visu vakaru! Neko tādu blakus aptiekā benu, nekad neesmu piedzīvojusi, esmu patstāvīgā kliente spicē, tāpēc turpmāk iešu tikai uz benu, meitenes visas ir fantastiskas. Tā teikt, nevēlos, lai ar dzīvi neapmierināta aptiekāre, mani ar šādu attieksmi pazemotu. Jo man tas likās tik tiešām pazemojoši, jo katra atbilde bija jāvelk ārā un seja bija “sagriezta”. Ņemiet piemēru no Francijas un Itālijas, un no tās pašas kaimiņu aptiekas benu, no aptiekas iznāku ārā smaidot un vēl komplimentu saņēmusi! Iesaku pārrunāt attieksmi tieši ar šo dāmu, jo viņa noteikti nav un nebūs jūsu aptiekas seja un labais paraugs! Lai jums veicas!

07.08.2020

č Čīkstētājs 07.08.2020

Kā jau zadalbali tie čīkstētāji, kuriem seja nepatīk.
Jums problēmu vairs dzīvē nav un nav uz ko pasūdzēties, ka uz sejas izteiksmi?

Tu aptieka nāk pēc sejas vai pēc preces?

Tā arī ir Latvija ka visi ņaud par kaut kādu nenozīmīgu h*inju

J Jānis 07.08.2020

Pārdevējai pie vienas vietas vai tu iepēcies pa 1 vai pa 1000 eiro. No tiņai biezāks maks nepaliek.

I Ireneta 07.08.2020

Gandrīz visām pārdevējam nospļauties uz saviem klientiem,domās-nopērc ko vajag un tīnies ātrak,citi maskē citi ne.Vai tiešam tik svarīgi seja un visas tas sasveicināšanas un tt.no nepazīstama cilvēka?un tās var sabojat visu dienu?

н НеКариньш 10.08.2020

Nav pareizi: provizore rikojas saskaņa ar latviešu mentalitāti! "Latviets latvieša ēd!" "Nomirsi šodien, bet es nomiršu rīt!" "Naids ir viss, mitestība - nekas!"
Ka var prasīt no sveša cilvēka cieņu ja tu pats/pati ienist sevi?

N Nikita Komov 12.08.2020

Kāda ir problēma? Kaut kas nepatīk, dodieties uz Bena aptieku. Farmaceits līgumā nesaka, ka viņam vajadzētu pasmaidīt