www.sudzibas.lv A Apotheka Sajauktas zāles

A Apotheka - Sajauktas zāles

02.09.2020. Iegāju Apothēkā pakaļ pasūtītiem deguna pilieniem bērnam. Pilienus bija jāpasūta, jo viņus taisa Rīgā. Ierodoties aptiekā, teica, ka jā, ir atnākuši. Labi, paņemu, samaksāju. Atnākot mājas, domāju jāiepilina un es kā iepilināju, mazais vēl izsmērēja pa seju un izrādās ka ir lillā krāsa. Biju pie dakteres un dr. Uzreiz pateica, ka ir sajaukts, jo vēl precizēja un uz receptes viss ir pareizi. Ierodos aptiekā, man pasaka pati vainīga, ka neskatos ko ņemu un starpību neatmaksās, jo īstos pilienus man tāpat vajadzēs izņemt.

03.09.2020

V

Arkukušjans 04.09.2020

Nu farmaceits īsti nedrīkst tā ņemt un sajaukt zāles, tikai šajā situācija Jums ar pretenziju jāgriežās iestādē, kura uzrauga aptieku darbu, vai pašā uzņēmumā, kas ir aptiekas turētājs. Sūdzības. lv diez vai palīdzēs. Tik pat labi tas varēja būt kaut kas dedzinošs, un atvainojiet, tādu iemaukt bērnam nāsīs var beigties slikti.