www.sudzibas.lv A Apotheka Nekādu pieklājības normu! Liekas, ka šī kundze tur stādā ar lielu riebumu!

A Apotheka - Nekādu pieklājības normu! Liekas, ka šī kundze tur stādā ar lielu riebumu!

Alūksnes aptiekā strādā ļoti nepieklājīga kundze gados.. Vairāk kàrt tieši pie viņas iepērkoties nevar sagaidīt pretī elementāru sasveicināšanos vai lūdzu un paldies…
šodien bez vārdiem samaksāju par savu preci un atlikums tika nevis nolikts, bet uzmests ar tādu riebumu, itkā es viņai parādā būtu! Pēc šīs nepieklājīgās kundzes es vairs savu kāju tur nesperšu!

30.05.2023

Dusmīgais Ainārs 30.05.2023

Nu taču var nopirkt ibimetinu un iet mājās , obligāti nevajag gaidīt pateicības vārdus par pagodinājumu kuru jūs izrādījāt necilajai aptiekārei, kura mācījās 5-6 gadus universitātē ar jūsu ierašanos .

"Pēc šīs nepieklājīgās kundzes es vairs savu kāju tur nesperšu!" - - - Ļoti pareizi: tinies projam, vacies uz Vāciju!

Varbut vel nobučot tev pakaļā?

NOŠAUT PROVIZORU! UN PEC TAM VEL PAKART!

AnnaI (Alūksne) piešķirt Triszvaigžņu ordeni! Un izmāksāt premiju 10000 eiro!