www.sudzibas.lv A Apotheka Ikdienišķa darba laika neievērošana

A Apotheka - Ikdienišķa darba laika neievērošana

Aptiekai jābūt atvērtai plkst. 08: 30, bet aptiekāre darbā ierodas tikai 08: 40 kamēr noģērbjas un sataisās ir jau 08: 50. Cilvēki rēķinās, ar aptiekas darba laiku, bet nekad netiek iekšā laikā. Tas notiek regulāri, 2 dienas ir kārtīgi darba laikā, kad ir otra aptiekāre, nākamās 2 aptiekāre izvēlas pati savu darba laiku.

04.03.2023

S Sakura Shinigami 04.03.2023

Varbūt nedzīvo uz vietas un dēļ transporta nevar ierasties laikus, nevajag tiesāt cilvēku pirms nav uzzināti kavēšanās iemesli.

L Loti_nepatik 05.03.2023

Es arī esmu strādājusi iestādē ar darba laiku, un braukusi ar autobusu uz darbu. Braucu 2 stundas pirms slēdzās vaļā, jo autobusi gāja tā, ka būtu jākavē ja brauktu ar nākamo. Ja darba vietā darba laiks ir uzrādīts tāds, tad tev ir jābūt uz vietas mazliet ātrāk, lai tieši laikā varētu atvērt. Tā tam IR JĀBŪT!

L Loti_nepatik 05.03.2023

Un ja nav iespēju tikt laicīgi uz darbu, tad jāmeklē vai nu cits darbs, vai citas iespējas kā nokļūt laikā!

R RunčaĶepa 06.03.2023

Pilnīgi piekritu! Ja cilvēkam nav slimības lapa, tad nav attaisnojumu kavēt darbu. Bet ja ir, tad vispār darbā nevajag ierasties.

Velvetpopstar 04.03.2023

Nav ko skriet no paša rīta.

L Loti_nepatik 05.03.2023

Nu ne visiem ir visu dienu laiks skriet pa aptiekām, kad ir laiks tad eju. Un nav laiks arī meklēt pārējās aptiekas.

R RXX 05.03.2023

Tev ir pietiekami daudz laika, lai regulāri stāvētu no rīta pie durvīm un gaidītu, kad ielaidīs, bet nav laika meklēt citu aptieku pa ceļam? Tu tur esi tik bieži, ka pat jau zini, kurā maiņā kavēs atvēršanu, tas nav normāli. Atrodi jaunu hobiju.

R RunčaĶepa 06.03.2023

"Nav ko skriet no paša rīta."

Nu tad ej strādāt par direktori un nomaini tai aptiekai darba laiku. Kāmēr darba laiks ir šāds, viņu ir jāievēro.
Cilvēkiem ir jābūt iespēja ienākt un iegādāties zāles sākot no darba laika 1. minūtes, un līdz pēdējam minūtēm pirms slēgšanos,

Good Intentions 05.03.2023

Pavaicāji aptiekarei iemeslu?

L Loti_nepatik 05.03.2023

Jā pajautāju, neko neteica paskatījās uz mani kā uz muļķi un pasmaidīja

Velvetpopstar 05.03.2023

Varbūt skatījās tā, jo Jūs pēc tāda arī izskatāties?

G Gulbenietis 06.03.2023

Tāpēc, ja dzīvo savā fazendā, vajag iegādāties džipu. Vēl joprojām ir lauku ciemi, kuros nemaz autobusi neiet vai iet dažas reizes nedēļā. Kāda man starpība, kas aptiekārei nepatīk, lai maina darba laiku uz durvīm. Par jaunajiem pofig, kāpēc vecam cilvēkam jāgaida kaut kādas cacas. Netā raksta oficiālo laiku, nevis kad tjotja no talčka nokāps.