www.sudzibas.lv 689.lv piegades termina palikshana

689.lv - piegades termina palikshana

Pasutiju preci interneta veikala, pirmdiena piezvanija un jautaja vai preci gaidishu lidz treshdienai uz ko atbildeju ja. Pienak treshdiena neviens nezvana, pats uzzvanu un shie neko nezin, atzvana pec 30 min un kaut ko lej par kurjeru un saka ka bus ceturdien tocna 14.00, pienak ceturdiena protams neviens lidz 16.00 nezvana, atkal zvanu un atkal lej par kurjeru un jau parcel uz piektdienu. Dirseeju kantoris!!!

K kreditorsPG 05.03.2015

Nu tak negaidi vairs! Atsakies no pasūtīja un nopērc citur. Ko tad tu tā cītīgi mokies ar to slikto veikalu?

T thebestofthebest 05.03.2015

kreditor, a tev vispar staav? jeb tu taads nelaimiigs impotents esi? vai arii tev ir loti loti mazins un tu nekadigi to nespeej paargremot un tadeel te kompensee savus miljons kompleksus komenteejot, rakstot nelasaamus murgus?
es varetu saprast vienu ja te cilveks uztaisa sev profilu ar tik nodraazto "kreditorsPG" un komentee PA TEEMU, beet tu tak pilniigaakajaa beztolkaa te caurejo :O)