www.sudzibas.lv 66. rajons Krāpniecība

66. rajons - Krāpniecība

Vēlējos vērst uzmanību uz online spēli "66. rajons". Par pašu šo produktu kā laika kavēkli neko sliktu teikt nevar, jo spēle ir salīdzinoši interesanta, attīsta loģisko domāšanu, liek plānot stratēģiju utt. Pretenzijas ir pret spēles noteikumiem un tās veidotājiem, kuri ir sagandējuši tās būtību un godīguma principu. Spēlē, nosūtot maksas īsziņas, var iegādāties papildu bonusus un tādējādi uzlabot savus rādītājus, kas savukārt ļauj apspēlēt citus dalībniekus. Respektīvi, spēle ir pārvērsta par naudas slauktuvi, kurā uzvar nevis labākais, bet bagātākais spēlētājs. Turklāt ir tapis zināms, ka spēcīgāko spēlētāju topu veido pašu spēles administratoru profili, kuri apzināti uztur spēlē spriedzi, tādējādi pamudinot pārējos dalībniekus izmantot maksas pakalpojumus. Negodīguma principi ir jaušami jau no paša sākuma, tādēļ, ja nevēlaties nonākt muļķa lomā un veltīgi zaudēt laiku un līdzekļus, labāk ziedojiet naudu kādai dzīvnieku patversmei.

I

M Maris 27.01.2010

āksts, tev darīt nav ko??? spēlēt tādus suudus??? :D

A arcijs 19.02.2010

ne nav man ko darit ta iir zajabisa spele viss maz ir ko darit un pofig ka naudu vaig izmest...

S skniedeti 22.03.2010

a es vispaarneko nemaksaa es tos lohus esu apjaajis un uzlauzu to speeli un vis man pa halav joptvai :D

N Nega 25.04.2010

tā arī ir. viens uzbāž sev tādus status ka acis ieplešas un pārējie muļķīši simtus tērē lai tiktu līdz.

N Nezināms 25.05.2010

Aceraties tikai vienu bērni, ka visu naudu, ko "ziedojiet" šāda veida spēlēm ir netikai bezadbildīgi, bet pavisam stūlbi! Pievēršat uzmanību šādam aspektam: Jūs pērkat pavisam nereālu kaut ko, ciparus internetā, tukšu gaisu!
Labāk ejat ārā un pa aliņam ar draugiem! :D

V Valters 15.01.2012

Un pēdējā laikā spēles administratori pārdod spēles punktus spēlētājiem pa taisno, ar pārskaitījumu uz viņu personīgo bankas kontu, tādējādi apejot nodokļu maksāšanu. Iegūtā peļņa ir pietiekams lai par visu šo pasākumu ieinteresētos arī VID.

A Aleksis Cinovskis 03.01.2017

Kada jega no siem ja vinus nevar vspar dabut,admini pardod citiem acc pa naudu lielu.

R Raivo Logins 08.01.2022

Sveiki! Es plānoju taisīt spēli, kura ir līdzīga šajai, taču angļu valodā, lai būtu vairāk spēlētāju. Būšu priecīgs, ja dosiet man zināmu, ka vēlētos spēlēt, kā arī uzklausītu jūsu idejas spēlei.