www.sudzibas.lv 4u Autoserviss Liepaja Rezerves daļu nozagšana

4u Autoserviss Liepaja - Rezerves daļu nozagšana

Sveiki.Velos cilvekus pabridinat par autoservisu Liepaja!Jusu mashinu ne salabos, bet sabojas,teiks vienu summu - paprasis citu! Un no jusu mashinas vel pazudis rezervesdalas, kuras nekaunigi iznjems ara,sabojas citas rezervesdalas,lai naktu labot pie vinjiem atkal!Man bija viena problema ar kuru griezos pie vinjiem, tagad pec vinju remonta ir desmit problemas! ESAT UZMANIGI, NEUZTICAT SAVU AUTOMASHINU VINJIEM!!!!

I

S Sia Auto Pluss 16.04.2015

Autoservisa vadības komentārs.

Cienījamais "anonīmais labvēli" lai kas arī tu būtu, vēlos informēt ka nepamatota apsūdzēšana zādzībā ir ļoti nopietna un nopietnas sekas izraisoša darbība, vēl jo vairāk ja tas tiek veikts publiski un vērsts pret komercuzņēmumu. Vēlos informēt ka mūsu uzņēmums veiks visas likumā paredzētās darbības lai pārtrauktu šāda veida noziedzīgu apmelošanu.

Sia Auto Pluss direktors D.Ledājs

P.S. "157.pants. Neslavas celšana
Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), -soda ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām."

I iNGVAR 17.04.2015

Cien. Sudzibas.lv Administracija, jau no vakardienas rita nevaru sagaidit no jums atbildi, ka atsaukt sudzibu, ja nav vairs pretenzijas pret noradito, firmu.
Varbut publiski Jus varat to pateikt, vai ari kads cits cilveks no savas pieredzes var pateikt, ka atsaukt sudzibu?
Ingvars

M m-b 13.05.2016

Ne soglasen.. paru raz poljzovalsja uslugami etogo servisa.. pervij raz stavili signalizaciju.. potom menjal lampo4ku i faru.. Horosho sdelano.. kachestvenno i dovoljno deshevo.

R Rubīnss 13.07.2018

Lampočku:)))) sětniekam iedod-viņš ari nomainīs

R Rubīnss 13.07.2018

Tā tur ir...neko darīt. Elektriķi ir ok...bet parejais kā jau rakstīts

K Kauna Stabs 13.09.2018

Kas ir "kā jau rakstīts"? Tev kaut kas ir nozagts? Ja nozagts tad jau noteikti esi uzrakstījis iesniegumu policijā, ne? Ir bijušas problēmas ar kvalitāti? Pie uzņēmuma vadības esi vērsies ar sūdzībām par to? Tev ir atteikuši? Vai varbūt vienkārši kāda interesēs ir nomelnot ar šādu nepamatotu komentāru internetā? P.S. Kā besī visi šitie jaunās paaudzes pārstāvji, kuri pār lūpu nevar pārspļaut reālā personīgā sarunā, tik vien māk kā internetā kaut ko iepļūtīt. Vai tas ko ir atrisinājis - es gan tā nedomāju!

D Deivs 03.08.2021

Esmu servisā vērsies jau vairākas reizes un labojis kā mehānikas tā elektronikas bojājumus. Viss izdarīts laicīgi un kvalitatīvi. Ja arī nevar ko atrisināt, ja problēma ir specifiska, iedod specializēta servisa kontaktus. Katrā gadījumā cenšas palīdzēt risināt klienta problēmas. Komentējot Ingvaru: bieži labojot vienu problēmu, konstatē vēl 10 problēmas, kas ir saistošas vienam un tam pašam defektam. Kautkā negribētu ticēt, ka serviss, kuram ir vismaz nedēļa rinda, būtu nepieciešams apzināti bojāt detaļas.

K Kaspars Senbergs 23.09.2023

Slikts serviss prasa naudu un ne maziņu bet labots nekas nav .

K Kaspars Senbergs 23.09.2023

Baigi jāuzmanās ar šo servisu vienmēr vaig prasīt lai parāda veco detaļu ko nomainīja citādi saraksta darba labā visādus brīnumus. Jo apskatot auto uz pacēlaja pēc šī servisa apmeklējuma secini ,ka tur pat roka nav pielikta pie ķipa mainītās detaļas un eļļa ,kā pil no motora tā pil.Bet redz naudu pa tukšu gaisu kauna paprasīt nav un jā protams summa arī mainās kad prasīju cik tas maksās tad teica vienu summu ,bet saņemot auto kurš nav sataisīts summa ievērojami pieauga .😡