www.sudzibas.lv 4Help -NC group Sia Kā tā var strādāt?

4Help -NC group Sia - Kā tā var strādāt?

Šī datortehnikas remonta ''serviss'' pārspāj manuprāt visus remonta servisus ar savu neizdarību! Man salūza mans portatīvais dators, kā rezultātā aiznesu to labot uz šo ''firmu''. Lai neiedziļinātos detaļās, varu pateikt, ka dators kopumā tika labots vairāk kā 4 mēnešus, par šo laiku šis ''meistars'', kas ir arī vienīgais šai ''servisā'' manu datoru bija it kā sataisījis apmēram 4 reizes, bet katru reizi paņemot to mājās un priecājoties, ka nu beidzot, pēc apmērām dienas vai divām, dators atkal nedarbojās.Tad protams tas tika vests atpakaļ, jo viss jau bija samaksāts, un tika izteikti jauni solījumi un jauni termiņi, cik ''ātri'' to varēšot salabot, jāpiebilst, ka ne reizi dators nebija gatavs apsolītajā dienā, zvanot bija jāuzklausa visādi izdomājumi, kas ''meistaram'' ir atgadījies (sanitārās dienas, nav elektrība, citi izsaukumi utt...) termiņš tika pārcelts no dienas uz dienu! Vairākkārt šim ''meistaram'' tika jautāts vai viņš vispār zin ko dara, un vai ir jēga tērēt laiku, vai vispār viņš var salabot datoru, un katru reizi nācās klausīties ''gudras'' atrunas kas nav bijis tā iepriekšreiz, un solījumi ka nu tiešām viss būšot super kārtībā, un galvenais nekad nebija viņa vaina vai neizdarība...
Rezultāts pēc vairāk kā četru mēnēsu ''smadzeņu čakarēšanas'' tā saucamais ''meistars'' pateica, ka tomēr nevarēšot paveikt bojātās videokartes maiņu, slēdzienā ierakstot, ka viņam nav peiejamas aparatūras lai konstatētu kas un kāpēc nedarbojas un visam bonusam beigās vel izdomāja savu kārtību ka naudu viņš atgriezīšot tikai pēc 3 dienā... Saņemot datoru atpaka tas vairs pat neieslēdzas vispār, secinājums pēc četriem mēnešiem dators ir ''sačakarēts'' vēl vairāk nekā bija pirms tam!
Šo ''kantori'' nevarētu ieteikt pat savam lielākam ienaidniekam...un nesaprotu kā tādas ''uzņēmums'' vispār var darboties.

I

E Edgars 26.09.2010

Ko varu ieteikt cilveekiem nesot remonteet datorus ( it sevishki portatiivos).
1.Pieveersiet iipashu uzmaniibu liigumiem, ja firma patiesi ir gatava kvalitatiivi to salabot tad tai nebuus pretenzijas pret izmainjaam liigumaa kas pasargaas juus no kraapnieciibas. Piemeeram-kaadaa staavoklii esat atdevis remontaa datoru, kaadu summu jums atmaksaas ja ar datoru kas notiek, cik ilgi ilgs remonts u.t.t. Variantu ir daudz ko izmainiit juusu labaa.
2.Lai kaa jums buutu zjeel savu portatiivo- ir momenti kad nav veerts tos labot-piemeeram uzlieta kafijas tase 90% gadiijumos sisteemas plate buus beigta vai ar sekaam(ta sakot -buus gljuki).
Esmu straadaajis ar vairaakaam datorfirmaam.Latvijaa nav ideaalas firmas. 4help probleema ir gumijas vilkshana.Domaaju ka tur vainiigi ir pasta pakalpojumi.Pasuutot detalju no aarzemeem tu nevari preciizi pateikt kad taa atnaaks, bet zinot Latvijas pasta pakalpojumu-vai taa vispaar atnaaks:)) Bet var arii 4help ielikt plusu par to ka ar vinjiem var iziet uz dialogu, un ja ir probleemas tad ar vinjiem taas ir jaarunaa un jameklee kompromiss.
Veel varu pateikt ko vinji nedara atshkjiriibaa no vairaakaam firmaam kuras atrodas centraa bet vaardaa nesaukshu.4help straadaa godiigi, preciizaak censhas. Vinji nekad nemaina "pakluso" detaljas datoros.Nepamatoti arii neuzsit cenu.
Isumaa- ja veelaties labi un kvalitatiivi sataisiit datoru ieteiktu tomeer 4help bet ar izsaukumu uz maajaam vai ofisu.Tad juus reali arii redzeetu kas un kaa notiek ar juusu datoru...P.S. un neaizmirstiet par liigumiem...Veiksmi visiem klientiem un protams 4help.

Kaa ar mums pashiem...vai vienmeer izdaraam to ko veelamies un solaam...