www.sudzibas.lv 40103236563 MARKUSS & CO, SIA

40103236563 - MARKUSS & CO, SIA

Krāpnieki!!!Neadekvāts uzņēmums ar zemu kvalutāti un nezinošiem specialistiem.Nopirku formātzāģi kuram radās problēmas jau pirmajā dienā!!! Kariete ķērās un bija nedaudz ielocīta transportējot . Kad pieprasīju meisteru ,lai novērš problēmu ,gaidīju viņu 2 mēnešus un begās Markus piestādīja man rēķinu 200 eur par izsaukumu,jo meistars tāpat vien nebraucot.Divus gadus atpakaļ nopirku šļūtenes skaidu nosūkšanai priekš 4 pusīgās ēveles kuras pēs mēneša saplēsa.Kopumā skatoties uz Markuss ir ļoti lētas cenas bet begās neatpērkās ķīnas produkcija .Labāk nopirkt nedaudz dāgāk un būs rezultāts nekā Markus 40103236563 ,Noliktava Nr. 29, Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046, Latvija

A Andris Berga 08.02.2015

Man kokapstrades ceha ir nevis nosucejs, bet gan kinietis ar 3 maisiem, tik labi suc, kaa manai omei puteklu sucejs.

Domajiet, ko iegadajaties !!!