LV RU

4 Room lampu veikals - Slikts serviss

Veikalā 4room, Spicē pasūtījām griestu lampu, ļoti laipna un zinoša pārdevēja visu izstāstīja, ieteica piemērotāko. Noformējām pasūtījumu, samaksājām un pārdevēja teica, ka izgatavošana varētu aizņemt līdz 3 nedēļām, ka zvanīs mums, kad lampa būs gatava. Diemžēl, pēc 3 nedēļām no veikala zvanu tā arī nesaņēmām. Ceturtās nedēļas vidū zvanījām un interesējāmies paši, jā, jā, mums atbild, laikam lampa ir, rīt jums atzvanīsim. Protams, neatzvanīja. Pēc pāris dienām zvanam atkal, protams, lampa gatava. Kāpēc nepiezvanījāt, neinformējāt? Atbilde - jo darbiniece, kas noformēja jūsu pasūtījumu ir atvaļinājumā...
Šī arī ir atbilde uz jautājumu, kāpēc Latvijā uzņēmējiem iet tik grūti, nabadziņiem. Jo tādā veikalā, uz kura servisu nevar paļauties, mēs otrreiz neiesim un arī saviem draugiem es šo veikalu nerekomendēšu. Laikam vienu lampu pārdod, un mazs poļu vai igauņu ciemats ir mēnesi paēdis. Jo Latvijā šīs smukās un dārgās lampas neražo.

Vēl jāpiebilst, ka veikala mājaslapa vispār ir kaut kāds pārpratums, tik pat labi viņa varētu arī nebūt.

Zo

Vairāk sūdzības par 4 Room lampu veikals

Komentāri (7)

Jo John Zoidberg 06.09.2017

Абсолютно идентичная история. Обещали выполнить заказ за 3 недели, прошло 5, заказ всё еще не выполнен. Менеджеры не перезванивают. Отвратительно!

Ma Matilda 18.02.2018

И у меня то же самое .Скоро будет 2 месяца .Жду ,звоню.Сами не перезванивают.Непонятно ,что делать.Искать в другом магазине,Вчера звонила ,мне сказали завтра все узнают и перезвонят.Никто ,конечно ,не позвонил...

Di Dizainere 23.02.2018

Pilnīgi piekrītu! Tur darbiniekiem jālūdzās, lai kāds strādātu! Es no dizaineres viedokļa- piedāvājumu lampām gaidu jau vairāk kā 6 mēnešus... Visu laiku viņiem jāzvana vai jāraksta, it kā es būtu parādā kaut ko!

Ma Matilda 25.02.2018

На этой неделе у меня круглая дата . УРА ! 2 месяца прошло с того счастливого момента .когда я зашла в этот "удивительный " ларек и заказала плафоны .Обещали позвонить( в десятый раз ) 23.02.18. АЛЕеееее...Люди , обходите стороной ...

Zi Ziedputeksnis 12.03.2018

pilnībā pievienojos visiem komentāriem! Es arī pasūtīto lampu tā arī nesagaidīju! No darbinieku puses tik tukši solījumi..

Li Linda 12.05.2018

Mums sola jau 9 nedēļas dīvānu, naudu arī neatgriež- mēģinot savākt summu. Absurds kaut kāds. Briesmīgs uzņēmums un briesmīgs vadītājs- Valters Darbinieks. Nekad, nekad, nekad neko neņemiet no šī uzņēmuma! Ticiet man- nožēlosiet!

Di Dizainere 12.05.2018

Jā, arī man bija pieredze ar Valteru Darbinieku! Neko labu nevaru pateikt...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay