www.sudzibas.lv 3D lashes TOP COSMETIC Nepatiesa informācija, kvalitāte

3D lashes TOP COSMETIC - Nepatiesa informācija, kvalitāte

Pati lieku skropstas jau labu laiku un vēlējos iziet 3D vai citi to sauktu par Volume skropstām, atradu mājas lapā ka ir tāda iespēju zvanīju un jautāju vai viņi apmāca uz 2D un 3D skropstām protams viņa teica jā un es arī aizgāju uz kursiem kur protams meistare pat nezināja kas ir speciālas pincetes šai tehnikai ne arī to ka esmu ieradusies lai mācītos šo tehniku jo izrādas 3D ir brands skropstām nevis tehnika par ko es jautāju. VIņa izmantoja vecus materiālus un lietoja acu paliknīšus atkārtoti kas ir ļoti nehigēniski. Biju sašutusi par to kā var mācīt jaunus meistarus tādā kvalitātē un protams kursu ilgums bija 8h bet jau 5h un es gāju prom jo man nebija tur ko darīt. Uzskatu par 80 eiro tas ir smieklīgi ko tur māca. Visi materiāli bija ar derīguma termiņu 2013 gada tas ir briesmīgi ja kkas tāds ir jālieto kādam uz acīm. Neieteiktu iet tur mācīties ja vēlies kvalitatīvi likt skropstas.

J juljafka 05.11.2014

Они еще говорят что материалы производит Америка, а на самом деле Южная Корея, и на пару упаковках было написано Корея, на что они ответили что это ошибка.Что все из Америки.Зачем это незнаю.Южная Корея делает хороший материал.А выдают за США чтобы ценник выше сделать?