www.sudzibas.lv 365 Brīvdienas Kočanga slikts vietējais gids tour-operatora pārstāvis

365 Brivdienas - Kočanga slikts vietējais gids tour-operatora pārstāvis

02.11.2018-16.11.2018 bija ceļojums uz Taizemi. Paldies par jauko ceļojumu. Bezgala pateicīgi esam vietējiem gidiem Andrejam un tajietim Ronijam par fantastisko komandas darbu, pretīmnākšanu, atsaucību, uzmanību. Super puiši - šādiem vajadzētu būt visiem gidiem. Bet ar nožēlu jāatzīst, ka vietējais tūrfirmas pārstāvis Kočangā Valērijs bija pilnīgs pretstats. Cilvēks kurš tendēts tikai un tikai uz atpūtas braucienu pārdošanu uz salas. Bez jebkādiem papildus komentiem vai papildus informāciju. Bez jebkādas iedziļināšanās klientu vajadzībās. Brauciens pa salām ar snorkelēšanu (ekskursija 1500 bati no cilv.). Nebija sniegta informācija, ka uz vietas papildus jāmaksā 200 bati no katras personas par iebraukšanu nacionālajā parkā. Daivings 3000 bati no cilv.- netika sniegta info par papildus maksu 400 bati par pakalpojumu. Nav jau problēmas šo naudu samaksāt - stāsts par to, ka klientam jābūt informācijai par šiem papildus izdevumiem.

18.11.2018

L liene_25 20.11.2018

Cien.Skaidrīte Osīte,
ļoti žēl ka pirms rakstīt ko sociālajos tīklos, nebija iespējas sazināties ar 365brivdienam. Izsniegtajā Jums vaučerī ir kontakti 24h esam pieejami.
Gan programmā gan arī vaučerī ir minētas vietas kur gidi apkalpo un sniedz ekskursijas, mūsu komanda strādā ar tūristiem Bangkokā, Kwai un Pattaijā. Ar ko Jūs esiet apmierināti un gidi bija pēc Jūs rakstītā zinoši. To mēs arī cenšamies sniegt klientiem, sekojot līdzi visiem komentāriem un klientu prasībām. Paldies par teikto, nodošu Jūsu pateicību Andrejam un Runi!
Koh Chang salā mēs nodrošinam transferu un viesnīcu, vaučerī tas arī tiek atspogułots. Pec garas ekskursijas programmas, Koh Chang salā ir atpūta, relaksācija, jūra, saule... īsti kur aizbraukt tur nav un gidi Andreijs vai Runi no musu puses uz salas vairs nav nepieciešami.
Esam sazinājušies ar vietējo pārstāvi Valēriju, vēloties noskaidrot kas notika. Valērijs ir sniedzis informāciju ka par visām izmaksām ir zińojis pirms esiet iegādājušies ekskursiju un kā apliecinājumu tam atsūtija Jūs parakstīto maksājuma uzdevumu kur aprunāta papildus izmaksa 200thb (~5eur). Tas viss ir redzams dokumentā kas ir pielikumā.
Cenšos izskaidrot situāciju, ka pretenzija kas adresēta 365Brivdienam tomēr nav pamatota, visu kas paredzēts pēc programmas tika izpildīts.

Ar cieņu, cerot uz tikšanos nākamajos ceļojumos, biroja vadītāja
Liene Pelše