www.sudzibas.lv 363.lv Krāpšana

363.lv, flagmanis.lv, SIA Interneta veikals - Krāpšana

Tika pasūtīts telefons. Atsūtīja priekšapmaksas rēķinu ar piegādes termiņu no 5 līdz 10 dienām. Rēķins tika nekavējoties apmaksāts. Pēc 15 dienām prece joprojām netika saņemta, bija tikai solījumi, ka drīz būs. Kad apnika gaidīt un sāka likties, ka preci tāpat nesaņems, tika uzrakstīts iesniegums par naudas atgriešanu. Katru dienu zvanot, runāja par kaut kādu mistisko grāmatvedi, kurai ir jāuzprasa, kad būs nauda. Atrunājās ar to, ka viņu piegādātājs nav atgriezis naudu, līdz ar to viņi nevar atskaitīt naudu mums. Beigas naudu atgrieza tikai ar piedziņu pēc vairāk nekā mēneša.

Esiet uzmanīgi, jo viņiem ir arī nodokļu parādi un apmaksātais pamatkapitāls tikai 1 EUR.

O

donna b 03.01.2018

Nu bet turpiniet maksat avansaa! Jo redz 220.lv un 1a lv Jums neder. Visi uzreiz taisas meklet alternativas. Si ir viena no tam alternativam :)

Dainis 03.01.2018

Tā ir ar tiem cenu un atlaižu pircējiem, viss šis bezjēdzīgais ''gemarojs'' arī bija iekļauts jūsu cenā, skopais maksā dubultā! :)

O OuK 05.01.2018

Raksta jau tāpēc, lai citi neiekristu. Iepriekšējie komentāri ir lieki.

Ventilators 05.01.2018

Iepriekšējie komentāri nav lieki, ja pirms pirkuma iepazītos ar sūdzībām un tad izvērtēt risku.

Jo parasti uzrodas komentāros vismaz viens, kam tā nav gadījies un veikals ir bijis labs.

H Headliner 15.02.2018

08.02.2018 uzrakstīju iesniegumu un iesniedzu kriminālpolicijā ar visiem maksājumiem rēķiniem utt. lai Ierosina krimināllietu par krāpniecību. Man zaudējumu summa ir 360eur.
Jūs variet pievienoties. Jo vairāk iesniegumu, jo vairāk cietušo un jo lielāka summa kas jāpiedzen.