270 pirmsskolas izglītibas iestāde - Attieksme

Tā nu sanaca, ka uz vasaras periodu atvalinajuma laiku berns bija japarved uz sho bernudarzu pirmo grupinju un sastapamies ar tadu problemu ka auklites un audzinatajas ir galigi neieinterestas sava darbu pienakumu pildishana attieksme pret berniem ir riebigi pretiga, bernus nekopj, attieksme ir rupja, nevienam neiesaku sho bernudarzu 1 grupinju.

Papildināts ROKIJS17 30.06.2018

Biezi ir biji ta ka berns ir javed majas ar nokakatam bisiiteem un ar dargumiem tajas, ir bijis ta ka no riita budams garderobee dzirdama audzinatas paaugstinaataa bals rupja formaa raidiita bernu virzienaa, protams peec aizradishanas nakama riita ar mani vairs neviens nesveicinajas, pec kaada laika bers ar lielu negribu gaja uz bernudarzu un ar asaram gaja majas mums ir bijusas arii citas pirmsskolas izglitibas iestaades kuraas viss ir biji pat ljoti labi shii ir vieniigaa un viss ruugtaakaa pieredze ar sho bernudarzu. Auklishu un audzinataju attieksmee ir redzama negriba un riebums pret vinjiem sniegto darbavietu, priekshkam veikt darbu kas ir nepatiikams un ne katram piemerots nevienam neiesaku sho bernudarzu vismaz varu teikt par 1 grupinju

R

Dainis 30.06.2018

Labāk būtu rakstīt iemācījies, neviens bērnudārzs nepalīdzēs ja vecāki paši nespēj sniegt labu piemēru.

R ROKIJS17 30.06.2018

Ja tu nesaprati problema nav rakstiibaa tavs komentaars ir nevietaa ja tavs beerns noklutu taadaa bernudaarzaa tu saprastu, tad jau laikam atliek tev noveeleet kautko taadu piedziivot, lai arii tavam mazajam noveicas

L Liga M 03.05.2019

Ļoti labs dārziņš un ļoti laba tieši pirmā grupa. Sirsnīgas un labvēlīgas audzīnātājas un auklīte. Mīl bērnus un savu darbu.
Jūsu vecā informācija par iepriekšējām audzinātājām ir nepareiza, cien.lietotajs Rokijs17 !