26729275, [email protected] - Bezatbildiba

Ieliku sludinajumu www.ss.lv, uz to atsaucas meitene, ka veloties pirkt manu meteliti. Meitene nav no Rigas, bet atbraukshot, sarunajam satikties pie Origo. Jutu, ka uz tikshanos nokaveshu 10 minutes, laicigi uzrakstiju sms, pieklajigi tachu pabridinat, lai otrs cilveks nesteidzas. Ierados norunataja vieta un norunataja laika, bet neviena nav. Zvaniju uz nummuru, ko meitene bija noradijusi atsaucoties uz manu sludinajumu. Pacela klausuli, es tai saku, ka esmu klat, esmu kopa ar berninju - lai vieglak atpazit mani. Vinja nometa klausuli. Es zvanu atkal, ilginecela, bet tad tomer atbildeja. Es prasu, kur Jus esat. Vinja man preti, ka nesaprotot par ko es runaju... Meitenit, biezpienu vairak jaed! Ja nesanaca naudinju sagrabinat, varejat pazvanit un pabridinat, lai es savu laiku vizinoties shurpu turpu netereju!!! Vai ari kapejkas kreditu papildinat nesanaca?

I

I Inga 13.11.2011

Ak ja, shi bezatbildiga persona ir Inga Ponomarenko!

T Točno 13.11.2011

Točno, šādas personas vajag sākt sist un mērcēt, kamēr vēl mazas, kad kļūst lielas ir jau par vēlu.

I Inga 16.12.2011

Nevajag muldēt, tapēc ir jāsazvana no sākuma, lai p;arliecinātos vai tā persona ir pasūtījusi vai cits kāds!