LV RU

225. pirmsskolas izglītības iestāde - Vadības attieksme

Biju uz pārrunām par skolotāja palīga amatu šajā izglītības iestādē, kur pārrunu laikā tika izskaidroti galvenie darba noteikumi: nedrīkst ņemt slimības lapas, ja saslimst un jāpiedalās bērnudārza pasākumos. Noslēdzot darba līgumu šie noteikumi tika ievēroti, vienīgais neierados darbinieku ballē, līdz ar to tiku atlaista no darba un liekot parakstīt papīru, ka neesmu stāvoklī. Prasot informāciju par atlūguma iesniegšanu un iesniegšanas brīdī tiku apvainota no vadības puses ar trīsstāvīgiem lamuvārdiem un tiku ar fizisku spēku mesta ārā no kabineta, ka pat nepaspēju saņemt savus dokumentus atpakaļ. Ejot atpakaļ uz vadītājas kabinetu, viņa šo kabinetu kvēpināja ar vīrakiem. Neiesaku veidot darba attiecības ar šīs izglītības iestādi.

Mi

Komentāri (4)

Mi miilums1 05.11.2019

ka arī sapulces vienmēr piemin veco darbinieku neizdarības dēļ ka tie darbinieki ir bijuši atlaisti arī!

Tu Turkey901 05.11.2019

Pārrunu laikā viss tika izklāstīts, vadība neko neslēpa kā tas parasti notiek, ja visam piekrīti, tad līgumu paraksti, ja nepiekrīti - neparaksti!

Mi miilums1 06.11.2019

Vadītāja tur ir tada kas kad runā divatā pasaka vienu bet pēctam visu noliedz ,un pasaka ko citu.Līgumu parakstot nav tādu punktu iekļautu ko viņa pieprasa darī,ja ne atlaiž no darba par to!

Mi miilums1 06.11.2019

Nekad nevaretu iedomaties ka atlaist var no darba dēļ tā ka netiek uz kopējo kolektīva pasākumu. JO tomērt ir reizēm lietas kad netiek un tā arī šaja reizē bija -ka lai vai ka griberis bet nevareja piedalities ,bet deļ tā zaudē darbu un uztikas līdzekļus!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes