22020805 -Krapnieks! - apzog cilvekus

NETICAT SIM KRAPNIEKAM! VINS PARDOD AKUMULATORUS PRIEKS FOTOKAMERAM, PIEDAVA FOTOGRAFA PAKALPOJUMUS, BET APMANA CILVEKUS. NEM NAUDU UN PAZUD. MAINA TEL. NUMURU UN NEKAD VINU VAIRAK NEATRADISIET. NETICIET VINAM. VINA SLUDINAJUMUS VAR REDZET:

I

D DINO 02.03.2011

JA, MANI ARI PIEMANIJA! PANEMA NAUDU UN ATAGD SLEPJAS. AKUMULATORS NESTRADA!!!

A Alex 02.03.2011

1) Akumulatoru vajag pareizi pieladet originala ladetaja. BATTERY CHARGER CB-5L un tikai

2) Es Jums piedavaju nosutit batareju "BP-511" (9Ls) pa pastu. Jo tikties ar Jums es negribu. Jus esat psihologiski nenormala sieviete.

3) Es neslepjos. Ja Jus gribat tikties kaut kur tad to vajag izdarit taja laika, kad man ari bus erti

4) Vajag runaat normala leksika un nelamāties. tad varam kaut ko sarunaat pa telefonu

5) Jus esat vieniga neapmierinata. un to sūdzību jus pati un uzlikat 02-03-2011

Vispar ja kaut-kam ir ko teikt varat zvanit
+371 22020805
Paldies

E Esesesseseseseses 02.03.2011

Nemaz nešaubos, ka tāds Ints un Dino ir viens un tas pats LOSIS! :D :D :D :D :D

A aj 02.03.2011

a ja veru, chto takie mo6enniki obmanivajut i takih ochenj mnogo. nuzhno osteregatsa takih ludej. poznavatelnaja informacija

A Arni 03.03.2011

Sveiki, vispār es meklēju A. Bambi no Dzērbenes iesauka Mīļais Artūrs, Cowboy, vai jenots.
Ja Tu esi tas, dod ziņu par nepiegādāto malku. Vispār es Tevi sāku meklēt un menti arī paskatīsies apkārt.
Ja neesi, atvainojos.

D Dina 27.03.2011

U menja vse rabotaet, vsem dovolna. A esli u vas ruki iz zo.. to eto vashi problemi :) XO-XO A v magazinah na tu ze hernju ceni v 3 raza nakru4eni ...

D Dina 27.03.2011

Posmotrela ssilo4ku ot Ints, ne znala 4to eshe i fotki u nego ofigennie!!!