www.sudzibas.lv 21.gs mūzika Bezgaumības kalngals

21.gs mūzika - Bezgaumības kalngals

Žēl, ka pasaule degradējas un ka cilvēkiem jaunajiem patīk visādas draņķīgas dziesmas, kur cilvēki dzied dēļ naudas, ar fonogrammu, bez talanta, kaut kādi tupi tīņi, vai citi stulbeņi, kuri tēlo, jo youtube.com var lieliski redzēt ko cilvēki skatās. Protams, lielākoties jau tos video jaunos skatās jaunieši, bet nu kur tāda bezgaumība un nezināšana mūzikā, ka var patikt mūsdienu veidojumi, kurus lielākoties nevar nosaukt par mūziku un nav pat mūzikas vērts?! Cilvēki nezina, kas ir mūzika?

Dievinu veco laiku mūziku, īpaši sākot no 60'... Tā tiešām bija mūzika, ar talantīgiem, foršiem dziedātājiem!
Kāpēc youtube.com neskatās cilvēki vecās leģendas, zvaigznes, kā Maikls Džeksons, , Depeche Mode, Pet Shop Boys, Sandra Cretu, Madonna, Bee Gees, u.c., kas tiešām bija fantastiski? Tiem knapi miljons skatītāju, bet kaut kādiem tīņu idiņiem, miljoniem skatītāju!
Cilvēki nezina, kas ir īsta mūzika un vismaz prieks, ka ir cilvēki, kas turpina klausīties un fano par vecajiem izpildītājiem, kuri tiešām ir mūzikas vērti, nekā jaunie, kuriem no mūzika ne smakas, kaut kādi grabažu veidojumi no lētiem, resniem reperiem, padauzām dziedātājām, pedofīliem... Pretīgi!
Citādi mūsu laiku vecā mūzika, paliek aizmirsta...Bet ja cilvēks to mīl, klausās, tad tā dzīvos mūžīgi:)
Latvijā mūzika ir zem katras kritikas...Nožēlojamas dziesmas! Arī, tās vecās, tās labākās!

VECĀS DZIESMAS, DZIEDĀTĀJI - TIE LABĀKIE :)

R

B Bigs 13.04.2011

Klons atšujies no manis!!! Maksim, varbūt ir kāda labāka vieta kur aiziet?

в Вacя 14.04.2011

Iepriekšējs koments nav mans.

3 333 15.04.2011

Man nu šajā pasaulei tik sāpīgajā jautājumā ir pilnīgi pretējs viedoklis šeit paustajam.. Mūzika protams ir gaumes lieta un par to es tik tiešām cenšos nestrīdēties, ja mani uz to neizprovocē un šis viedoklis jau ir tuvu provokācijai.. :D Iespējams, ka mana problēma ir faktā, ka noteikta dziesma un pat stili manas dzīves laikā tomēr vairāk vai mazāk ātri apnīkst un tāpēc es nevaru saprast to fanošanu 10tiem gadu par leģendām, kas taču jau ir konkrēti atdrellēts un nesniedz vairs nekādas jaunas emocijas.. Cik ilgi var klausīties vienu un to pašu, stagnācija kaut kāda.. :) Tas būtu viens.. Un otrs manuprāt ir tas, ka viss jaunais mūzikā ir cēlies no vecā to pilnveidojot, tas ir tas pats, kas fanot par pirmā ražojuma mobilajiem telefoniem - lietot kaut ko novecojušu un neaktuālu.. Un nevajag te dzīt lažu par lēto mūsdienu popeni, jo tajos Tavos 60tajos var atrast tādu sviestu, ka maz neliekās.. Mūsdienu mūzikas piedāvājums ir tik milzīgs, ka to neviens nav spējīgs ne iedomāties ne aptvert.. Tas, ka Tu neesi spējīga tādu priekš sevis uzmeklēt un ieciklējies uz 50 gadu vecu mūziku nedod nekādas tiesības no*** mūsdienu mūziku.. Kaut kāda daļa taisnības taču man ir?? ;)

A aigars 15.08.2011

tiešām mūsdienās lielākā daļa cilvēku klausās piemēram kaut kādu džastinu bīberu vai eminemu vai 50 cent rupji izteikšos bet tie ir pēdējie mēsli tie nekam neder šiem cilvēkiem no bals talanta nekā nav tiešā kādēļ klubos neskan vecā mūzika piemēram mana mīļākā grupa bee gees vai opus, modern talking bet gan šie sūda eminemi un visādi tucinieki es vēlētos lai latvijā būtu vairāk disco klubi ku skanētu mūzika no 60 gadiem līdz deviņdesmitajiem

A aigars 15.08.2011

es latvijā biju dzirdējis par bee gees klubu vai kāds nezin kur tas atrodas ja ziniet tad pateiksiet mans e pasts- [slēpt]@inbox.lv gaidīšu atbildi

в Вacя 21.08.2011

Не, ну люди! Вы чё, серьёзно телевизор не смотрите? На TV3, на TV5 рассказывали про этих "разводил", и это только то, что я сам видел. В интернете полно жалоб на них!
Вы, прежде чем связываться с какой-либо незнакомой фирмой, хотя бы в Google наберите её название и посмотрите, что выдаст!

N Neponjatnij chert 02.09.2011

Es klausos tikai grupu P.E.N.D. Tur viens čoms spārda veco miskasti, otrs sit pa veco kastroli ar pavarjošku, bet trešais, mūžīgi piedzēries, bļauj kaut ko bezsakarīgu! Tas tiešām ir kruta!

B Betimes 03.07.2012

Eu kurš idiots tur apdirsa Eminem? Eminem arī ir viens no lielākajām leģendām. Manā domās leģenda ir pat Wu-tang Clan