www.sudzibas.lv 1.Biznesa radio Šausmīgi kretinējoša dikcija

1.Biznesa radio - Šausmīgi kretinējoša dikcija

Klausos šo radio ikdienā, diezgan aktīvi, taču esmu ievērojusi, ka ap plkst. 7 no rīta ir dzirdams ziņu raidījums, kurā runā jauna meitene, taču izruna un dikcija ir neklausāma, uzreiz nākas pārslēgt frekvenci. Kaut kā neticās, ka darbā nevar pieņemt cilvēku, kura izruna ir skaidra un saprotama, nevis kā kaut kādam ur*****. Pretīgi. :)

Vairāk sūdzības par 1.Biznesa radio

Ci Ciiruliitis473 22.04.2017

Esmu arī pamanījis šo kaitinošo balsi un dikciju, ka liekas pilnīgi pārsprāgs bungādiņas un, saudzējot savu veselību, nākas pārslēgt uz kaut ko citu. Piekrītu sūdzībai. Vajadzētu šo cilvēku sūtīt uz viņam atbilstošu radio staciju.

Pa Panks 23.04.2017

Es arī pa laikam klausos šo staciju. nu nezinu, saistošas ziņas var noklausīties, nekādas pārslēdzu, jo tāpat parasti normāli cilvēki ziņas noklausās 5 min pirms apaļās stundas pa skonto un pilnās stundās swh vai ltv1 un problēma risināta! Citādi ir interesanti paklausīties gan afēras, gan zīmolus, gan biznesa ziņas...

Ca carlos 24.04.2017

1.Biznesa rādio vispār ir nolaidis savu apraidi Vidzemē,sāksim ar to,ka Valmierā jau gadu nekas neskan,tad Smiltenē neskan kvalitatīvi,kā arī Cēsīs un Limbažos.Tā izskatās ka arī paliks tāds bardaks.

Zi Zigis 28.09.2017

Man arī patīk ši stacija, prieks par meitenes uzdrīkstēšanos, bet būtu nepieciešams iet pie logopēda vai kā savādāk uzlabot sevi, lai stacijas klausītājiem būtu prieks klausīties. Paldies par to ko darāt, bet lūdzu attīsties sevi!

Lai jums viss izdodas!