www.sudzibas.lv 1a.lv smaržas Neatgriež preci

1a.lv smaržas - Neatgriež preci

Labdien, vēlos pasūdzēties par šo uzņēmumu, gadījumā, ja kāds vēlas pirkt smaržas no 1a.lv es stipri neiesaku to darīt. Nesen pasūtīju smaržas (smaržu komplektu) no šī veikala, nejau tās lētākās, izmaksāja 52 eur. Saņēmu visu kartona kastē, atvēru vaļā un skatos, ka smaržu komplekts, nemaz nav iepakots, vai pārklāts ar kādu plēvi. Vai vismaz būtu virsū, kāda oriģinālā uzlīme, kas pasargā kasti no atvērsānas. Īpaši tam nemaz nepievērsu uzmanību, kamēr neatvēru visu vaļā un sāku testēt savas jaunās smaržas. Jau pēc pirmā izsmidziena sapratu, ka kautkas nav riktīgi, smaržu aromāts ir nekāds, praktiski nejūt un to noturība ir labi, ja 10 min. Domāju, ka viltojums, sāku meklēt kā izskatās viltotie smaržu flakoni un sapratu, ka nav viltojums, bet gan kāds ir no manām smaržām izlējis laukā visu saturu un ielējis tur ūdeni, varbūt no maniem 100 ml smaržām atstājis tur labi, ja 20 ml, viss pārējais ūdens. Aizbraucu ar visu komplektu uz preču pieņemšanas punktu, kur man pateica, ka smaržas nepieņem, la rakstu uz ēpastu. Uzrakstot savu problēmu uz 1a.lv ēpastu, man atbildēja, ka nevar pieņemt preci, jo iepakojums ir atvērts. Viņi laikam joko, paši man atsūta atvērtu iepakojumu, un beigās es nevaru samainīt preci, jo iepakojums ir atvērts.

Tākā, ja kāds taisās pirkt smaržas no 1a.lv tad gaidiet, ka iespējams, kāds arī jūsējās smaržas atlies sev un smaržu vietā ielies tur ūdeni un vēlāk neviens negribēs tās pieņemt atpakaļ un atgriezt naudu.

Janis85 19.03.2020

tu uzreiz atvēri un smidzināji? nezināji laikam, ka smaržām vismaz stundu ir jāpastāv istabas temperatūrā? ķīmijā neko nemācīja vai, lauķe būdama, nezini kā smaržas strādā?

Janis85 19.03.2020

oi, sorry, es nepamanīju, ka puisis raksta. Iespējams, ka puisis, jo normāls puisis nesūdzētos par smaržām.

A Andris90 20.03.2020

Es smaržas lietoju vairākus gadus, tākā zinu, kas un kā. Savus gudros komentārus paturi pie sevis.