www.sudzibas.lv 192.pirmsskolas izglītības iestāde slikta attieksme, neadekvātas audzinātajas un neatbilstība saviem amatiem

192.pirmsskolas izglītības iestāde - slikta attieksme, neadekvātas audzinātajas un neatbilstība saviem amatiem

Mīļie vecāki! Pēc iespējas cenšaties izvairīties no šī bērnu dārza. Audzinātājas pārsvarā ir pensionāres,ar bērniem nodarboties negrib,māca slikti un neatbilst informācija bērnu vecumam. Prasības pret vecākiem ir augstas,pieprasa obligāti iemaksāt naudu tā saucamajā fondā,bet par to naudu neko nedara. Ļoti sliktas audzinātajas ir Alla Dobičina un Natālija Ivančenko. Bērnus pieskata neuzmanīgi,bļauj uz viņiem,nevar paskaidrot no kurienes bērnam ir zilumi un sasitumi. Vienā vardā sākot-ļoti neapmierinošs bērnudārz,man nācas savu bērnu izņemt no bērnu dārza.

N Navei 26.06.2014

Jums par to vajag ziņot oficiāli, citādi jau neviens par to neuzzinās un viss turpināsies.

M Māmiņa 04.08.2016

Sakaiet kādas ir audzinātājas šajā dārziņā, vai viņas saprot un runā latviski? Cik saprotu tas ir mazākumtautību dārziņš.
Vai tur iet arī bērniņi no latviešu ģimenēm?

а Анна Skvorcova 02.09.2016

Mes paslaik ejam tani darzina jaunakaja gruppina visi tik laipni un jauki viss apmierina

P Pcholka 12.08.2019

192.PII
Cien. vecāki ! Ļoti labi padomājat par jūsu bērna reģistrēšanu šajā iestādē. 1.Neadekvāta uzvedība no iestādes vadītājas puses.2.PII apmeklē bērni no blaukus esošas bērnu nama, par ko iestājoties dārziņa neviens nebrīdinā. Uzvedība šiem bērniem nav pieņēmama! Jārēķinās uz to, ka par katru tādu bērnu jūsu grupā PII izlaidumā būs jamaksā visiem vecākiem. 3.PII neievēro tīrības standartus.
Pret audzinātajam pretenziju nav.