171 SIA "Zelta Drudzis" - Esiet uzmanigi!

Vakardien atnaca iszina no numura 171, SIA "Zelta Drudzis", Tel: 67224811 par iespeju iegut Audi A4. Esiet uzmanigi, sis ir kartejajs triks, ka dabut no jus naudu.

N

č ČangalsPleška 30.01.2011

Kur tik stulbi cilvēki var būt, ja tic šīm pasakām.Ne jau par velti mūsu politiķi atļaujas nosaukt par muļķu zemi.mazo cilvēku, u.t.t.

* *** 30.01.2011

Pensionāriem šitie lohadroni patīk un pēc tam bļauj, ka naudas nav.

č ČangalsPleška 30.01.2011

Viena daļa pensionāru ir nešpetni skopi, ka pat pirdienu no viņiem ir grūti izspiest, kur nu vēl naudu loterijai.

K kasnotiek??? 03.02.2011

kā var blokēt sito 171????

č Čoms 03.02.2011

Nesaprotu, kāpēc jābloķē, nedrīkst tikai neko aktivizēt, lai viņi sūta tās īsziņas, izdzēs un viss.

A Artis 04.02.2011

man ariii taada sms atnaaca :D:D:D

Z Zinaida 04.02.2011

Artis-ne beri v golovu, beri v hui, tol64e budet.

B BIGs 04.02.2011

Kā, vai tad viņi jau paši sūta mums izziņas? Vo krāpnieki!

B BIGs 04.02.2011

Sama poprobuj lučše, možet umnee staneš.

J Johanna 17.02.2011

Interesanti, kāpēc šo akciju reklamē televīzijā TV 3 ? Vai tad nav noteikumi, kuri aizliedz reklamēt loterijas bez oficiālām atļaujām?

T ToJohanna 17.02.2011

Muļķu zemē par lielu naudu viss ir atļauts, un nav nekā neiespējama.

B Bezpridels 22.02.2011

Nu riktīga bezpridelu un nekauņu valstiņa šī LV ir!!! Silti iesaku, nesūtiet nevienu atbildes SMS uz šo numuru, jo tālākās darbības jau līdzinās, kā naudas izspiešana. Miers nebūs ne dienā ne naktī ar atgādinājumiem lohotronu stilā, lai tik izmānītu no Jums $$$. Mani priecē šī sistēma un likumdošana, kas izpaužās kā visatļautība un pilnīgākā vienaldzība no valsts kalpu puses.

J Jurij 22.02.2011

Ja, sis ir kartejas triks un no sakuma es uzkeros, domaju tikai viena izzina par 0, 96Ls un tu piedalies lotereja... Neka nebija katru dienu suta savas stulbas izzinas.

Ja kadam interese ka atteikties tad tas ir viegli janosuta STOP uz 171 - man teica ta ir bezmaksas izzina!

Uz visas sudzibas var rakstit viniem caur majas lapu http://www.45000.lv/lv/write/

Nekad nedrikst iesaitities tadas viktorinas vai loterejas!

Z Zinaida 23.02.2011

Vis4la na pole posratj, daleko mena vidat6 !

A Aleks 27.02.2011

TIKKO TIKU VAĻĀ NO viasat UN GANDRĪZ UZĶĒROS UZ NĀKOŠO.PALDIES, KA BRĪDINĀJĀT.

V Vents 28.02.2011

Atrakstiet lūdzu tie, kam arī bez pamata ir atnākušas īsziņas no Zelta Drudzis (www.45000.lv) par Audi A4 izlozi.

Bet lūdzu rakstiet tie, kuri tiešām nav piedalījušies SIA "Zelta Drudzis" akcijās agrāk (LNT spēlē "Lielais Jautājums" vai arī "Zelta Drudzis"). Jo ir pamats uzskatīt, ka SIA "Zelta Drudzis" bez iepriekšējas atļaujas izsūta komerciāla rakstura īsziņas uz telefonu numuriem, kas nav viņu datu bāzē / klienti.

Informācija tiks apkopota, lai kopīgi iesniegtu prasību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.
Paldies.
E-pasts: [slēpt]@ss.lv

R Rita 01.03.2011

Es arī uzķēros uz tām sms, un viņi tik sūta un sūta tādas bezjēdzīgas īsziņas...Paldies, ka uzrakstījāt kā izbeigt, man jau doma radās, varbūt arī no mana rēķina ņem naudu nost par to, ka viņi man sūta..Līdzīgi kā bija Apple.

A anonimais 01.08.2011

kas tā par lietu man zvanija ??

- kur var noklausities zvanus ?