www.sudzibas.lv 12Volt Apkrāpšana

12Volt - Apkrāpšana

Labdien laudis.Såksu ar to,ka labåk atrast draugu elektriki,nekå braukt remontėt pie sådiem kråpniekiem.Aizvedu audiomagnetolu,bija problėma ar audi originålo magnetafona pogu,kura ir daudzfunkcionåla (uzspiedu uz pogas,tå vina tur arii palika).Aizvedu uz remontu, jå patiesåm saremontėja par 30 euro. Otram audzikam notika tå pati vaina,domåju jåpaskatås,kas tur tåds darås.Izjaucu magi,tai daudzfunkcionålai pogai no apakshas ir smalka skruuviite,tå bija atgriezusies,piegriezu un viss darbojås,man tas aiznėma 15 min darba, bet serviss 12volt par nieka skruuviiti paprasija 30euro,tå ka skataties pasi,bet es uz to servisu vairs muzam kåju nespersu un citiem arii to neiesaku,jo par nieka remontu noples,kå es uzskatu bargu naudu.

K

J Jānis Salagals 31.03.2016

perkot masinu honda jazz bija problema ar radio,viss strada bet skanas nav,pardevejs saremonteja un viss itka bija ok,nostradaja aptuveni 2-3meneshus un atkal skana pazuda,iznemu magi atveru,skatos viss itka ok iznemot tur kur remontets,stravas reguletajs vai tristors jocigi ielodets kajas pielodetas shchersam,ok itka domaju nu tipa sen remonteja garantija nebus vairs,vakar joka pec piezvanu uz 12volt.lv (uz magnetolas bija uzlime) shie saka ka garantija 6meneshi lai tik ved shurpu,paskatisies,ok aizvedu atdot remonta,zvana pec ~5 minutem jums tur problema citur kondensators iztecejis un sabeigts vissa pastiprinataja dala,remonts 50eur bus,protams ka aizbraucu un savacu magi,jo vini pashi izdomaja pasakas lai neremontetu pa brivu savus kasjakus! starpcitu pareja maksa ~40eur taka nav galigi jegas taisit magi kursh atkal nojuks.

H Hyper Repih 15.07.2018

Так, а сразу то сами чего не сделали, если умный такой?