12 volti - krāpšana

Atradu riktīgo apčakarētāju kantori - 12 volti. Pie viņiem liku signalizāciju, pēc mēneša signalizācija saka gļukot. Devos ar garantijas talonu pie kungiem, lai labo, bet man, acīs smejoties pateica, ka tā neesot signalizācijas vaina, bet gan automašīnas vaina, pat neatverot kapotu. Devos uz X servisu, pie kārtīgiem speciālistiem, kuri kārtīgi izpētīja signalizācijas vainu, un konstatēja, ka signalizācijas vadības bloka mikroshēmā ir brāķis, un bojāta signalizācija ir pabijusi iespējams vairākas automašīnās - " lietota".
Neiesaku ne vienam doties uz šo " jauko" kantori.

N nu jaa 21.06.2014

Mjā, man Rīgā nepatīkama pieredze ar šo kantori. Palūdzu, lai uzliek štekerus, lai varu klausīties radio. Pieliku automagnetolu, bet skaņas nav... Mēģināju pievienot citu parātu, tas pats. Beigās ar testeri pārbaudot, tika secināts, ka elektrība pa vadiem nepienāk, līdz ar to, nekas tur nevar skanēt, trūkst viena dzīsla... 10 EUR vējā. Tagad zināšu, ka tajā kantorī vairs nav ko darīt.