www.sudzibas.lv 1188 attieksme

Zanda no 1188 - attieksme

Sveiki sveikiņi!
Baudot lielisko dziru vārdā "Hektors", radās ļoti nopietns jautājums- No kura gada tad īsti sāka ražot Hektoru?
Izdomājām, ka atbildi uz mūsu jautājumu radīs uzziņu dienests 1188
Protams, ķerāmies klāt mobilajiem tālruņiem un jau bijām noskaņojušās saņemt atbildi uz šo nezināmo jautājumu.
Viss sākas ar sievieti x...
-1188 Zanda klausās
-Čau, te Lūcija! (draudzīgā, bet pietiekami nopietnā intonācijā)
-Lūdzu?
-No kura gada ražo alkoholisko dziru "Hektors"?
pī, pī, pī *asaras*
Šis brīdis bija emociju pilns, nezinājām, kā, lai reaģē uz šādu attieksmi un beigās izlēmām medīt un vajāt šo Zandu
Zvanījām vienu reizi, zvanījām otru reizi, cēla tikai Jānis, bet viņš nespēja atbildēt uz šo mistisko jautājumu "Kur pie velna ir Zanda?"
Sapazināmies ar Jāni, viņš mums pastāstīja pāris 1188 knifiņus, bet teica arī, ka nezina, kurā centrālē strādā Zanda
sagruzījāmies....... medības turpinājās...
sazvanījām Ingu... sazvanījām Maiju... sazvanījām Mariju... tad atkal Jāni
un tad pienāca satikšanās moments - Zanda!
vēlreiz atkārtojām savu jautājumu un paudām sajūsmu par atkalredzēšanos ar Zandu
ZANDA NOMETA!

N Navaruizdomatniku 20.01.2013

Itkā pilnmēness nav vel bijis.

0 0077 20.01.2013

Muļķiem muļķu alga - katrs zvans uz 1188 maksā tikai 0.45 Ls.. :) žēl, ka Zanda tik ātri atradās. Varēja tak vismaz pāris "Hektors" "nolaist" trubā... :))))

Y YoYo 20.01.2013

Tu vēl varēji 1188 paprasīt kurā gadā pats esi dzimis un kādā krāsā tev acis!
Šādus jautājumus varēji mierīgi iegūglēt gan jau ātrāk un lētāk tiktu pie atbildes!
Uzziņu dienests nav nekāds Vestures muzejs, kam jāzin kas ko kurā gadā sācis ražot!

@yoyo vot iegooglee un atrodi atbildi uz šo jautājumu, būšu pateicīga!

; ;jgi;ygv v 20.01.2013

Hektor, kā tev ar galvu? Vai neesi gadījumā sapisies?

L Lelle Bez Matiem 20.01.2013

izklausās ka bijis jautrs vakars :)
par hektoru, visticamāk ka var uzzināt, rakstot epastu vai zvanot uz AS Latvijas balzams: http://www.lb.lv/lv/kontakti/

V Vilis Maize 20.01.2013

Zanda čista jauniņā! Es paprasītu. vai tev jau ir 18 ... Tad tu dabūtu saukt pases vai vadītāja apliecības datus. Pat ja tu nosauktu, es Zandas vietā atbildētu kaut ko na-duru, teiksim, 2008. - ar - pus, jo viņa tak ar nevar pārliecināties telefoniski, vai tu esi vai ne Hektors Matīsa dēls Berliozs, dzimis 1987. gadā ... Sliktāk, ja viņa var (tiek pie personas datu informatīvajām bāzēm) :))), tad viņa tev atsaka, jo konstatē, ka tev nav to 18, a par alkoholu, pats zini, viss no 18, a pēc 22 - gaidi līdz rītam! :) Ja ir, tad ir 2 varianti:
- vi'na zin un pasaka,
- viņa nezin, un samuld! :)
Protams, tu, ja tev ir zināms 2008. - ar - pus, vari, nākamreiz protestēt: - A Dainim jūs teicāt 2006. !
A viņa tad: - A es nemaz neesmu Zanda! :)

B**, Hektor, uzzināšu, kur tu strādā ... :)))) Mēs tev ne to vien pajautāsim!

Zandas vārdā

V Valis Bulciņa 21.01.2013

Eu, Vili Maize,
Kopš kura laika, lai uzzinātu par alkoholiska dzēriena izcelsmes gadu ir vajadzīgi 18 gadi, kā arī to drīkst darīt tikai laikā līdz 22:00? Tad jau, ja tu nēesi pilngadīgs, nedrīksti pat skatīties uz alkohola reklāmu, kur nu vēl pudeles etiķeti lasīt.
Ļoti normāls jautājums manuprāt.

S Sunis 22.01.2013

Pareizi arī darīja Zanda, jo juta, ka autors ir stiprā pālī ar saviem draugiem un atteicās runāt. Vajadzēja vēl sarunāt sakaru operatoru, lai atvieno telefonu.

V Vilis Maize 24.01.2013

Eu, Vali Bulciņa! :) Take it easy! :)))
Kaut gan ... priecājos pats par savu ideju - izsist cilvēku no psiholoģiskā līdzsvara, apelējot uz kaut kādu mistisku vecuma ierobežojumu! :)))))

Varbūt sūdzības autors atklās Lielo Noslēpumu, kamdēļ šāds jautājums? :))

He hēē! Es jau izdomāj', ko tai Zandai pajautāt: Jurija Gagarina apavu izmēru! :)))

V Vilis Maize 25.01.2013

Es jau uzrakstīju atlūgumu! Ko jums vēl no manis vajag, stulbie stulbeņi!

V Vilis Maize 25.01.2013

(Aizmirsu peirakstīt "Zandas vārdā" :))) )

S Sunis 25.01.2013

Zandas vārdā - mēs visi sakām, ka tu esi pārpīpējies un stulbs.

V Vilis Maize 25.01.2013

Saprotu, saprotu ... Šejienes krančus (visus!) tracina mans intelektuālais pārākums! :)