www.sudzibas.lv 1188 Nepatiesas informacijas sniegsana

1188 - Nepatiesas informacijas sniegsana

90 procentos no simts, kad vien esmu zvanijusi uz 1188, esmu sanemusi nepatiesu informaciju.Vakar zvaniju, prasiju, cikos ir basketblos Olimpiskaja sporta centraa, operatore sacija ka neesot vispaar, no kurienes man vispar tada informacija.
Zvaniiju uz 1189, man atrada manis mekleeto. Citaa gadijuma, kad nevareja atrast, paec 5 min. parzvanija atvainojaas, un sacija ka tomer atrada. Neterejiet lieki laiku un naudu zvanot uz 1188 ( ipasi naudu, jo tagad tiiiikk dargi).

K

G Gigii 09.01.2009

Jā, piekrītu! :( 1188 ir dārgi un sniedz nepareizu informāciju. Man arī tā vairākas reizes bijis.
Tad jau pati internetā varu sameklēt vajadzīgo informāciju - precīzi un par brīvu (nevis maksāt naudu par nepareizu informāciju). :(

I ivars 23.01.2009

pirmo reiz zvanot uz jautājumu: Kur atrodas Blīdene, kurzemā vai zemgālē? Man Atbildēja: Zemgalē
Otro rez zvanot, ka Kurzemē.