10:30 Antigravity joga un fitness bērniem (7-9 g.) – Ilona - Negodīga pieteikšanās

Uzskatu, ka pieteikšanās ir negodīga. Rakstīts, ka var pieteikties 14 bērni, bet, veicot pierakstu, parādās, ka pieejamas tikai 11 vietas. Tas nozīmē, ka kāds automātiski tiek uz nodarbībām, bet citiem nav tādas iespējas. Labprāt apmeklētu nodarbības par maksu, nevis Veselības veicināšanas projekta ietvaros.

Papildināts Eliina Kuķalka 07.03.2020

Turklāt, veicot pierakstu, parādās, ka bērns ar šādu vārdu jau ir aizņemts. Nevēlos justies vainīga, ka meitai ir populārs vārds un uzvārds.

Tu Turkey901 07.03.2020

Izlabos drukas kļūdu un Jūs tāpat netiksiet!
Vai sūdzības jēga ir izlabot kļūdu aprakstā?!
Jūs tāpat nevarat zināt, cik bērni pieteikušies, kamēr paši nepiesakaties, tāpēc skaitlim, pa lielam, nav nozīmes, viss izšķirsies reģistrācijas brīdī!

No Noboby 07.03.2020

Nomaini meitu

ramona 07.03.2020

Varbut 3 vietas jau bija aizņemtas? Kad tu pieteiktos, būtu 10 brīvas. Tā nevar gadities?

BondsBonds 09.03.2020

Liekas darbs te kādiem specializētākiem speciālistiem.

Tu Turkey901 09.03.2020

Saeimai jāizveido darba grupa jeb kāda jauna komisija, kas nodarbosies ar šī jautājuma padziļinātu izpēti!